לקראת התו הירוק בקניונים: עליה דרמטית בביקוש לבדיקות אנטיגן מהירות

מסתבר כי מאז הודעת ראש הממשלה, שר הבריאות וגורמי המקצוע, על החלת התו הירוק גם לקניונים, נרשמה עליה דרמטית בביקוש לבדיקות אנטיגן מהירות.

בקבוצת סופיה ישראל, חלוצת הבדיקות המהירות, מסבירים כי הביקוש נרשם בכל הארץ, בין היתר גם בערים מרכזיות בהן פועלת רשת גוד פארם, בבעלות רמי לוי במחיר הזול בארץ של 49 שקלים.


בסופיה נערכו עם צוותים מתוגברים ואמצעים מתקדמים לביצוע בדיקות עם תשובה תוך 15 דקות כבר לפני מספר ימים, בעקבות הודעת הממשלה על הגברת האכיפה וכן הארכת תקנות התו הירוק בוועדת החוקה של הכנסת.

עוד נודע, כי לצד מבוגרים ובני נוער ומבוגרים שפונים לגבי בדיקות אנטיגן לתו ירוק, ניכר גם השבוע ביקוש רב בקרב משפחות של ישראלים שכבר הספיקו לטוס ליעדים כמו ארצות הברית, בריטניה ואיטליה לפני כניסת המגבלות.

ישראלים אלו ביצעו בקבוצת סופיה, בדיקת אנטיגן מהירה עם תשובה תוך 15 דקות יום לפני הטיסה עם תשובה באנגלית.

שגיא יניב מנהל שיווק ומכירות בסופיה ישראל מקבוצת רימיפארם מסביר כי: "היתרון הדרמטי של בדיקת אנטיגן מהירה עם תוצאה מיידית זה היכולת לזהות תוך דקות, אדם מאומת אשר עלול להדביק אחרים ולעצור את שרשרת ההדבקה בזמן אמת. נערכנו היטב בכל המקומות בארץ בהן ניתן לבצע בדיקת סופיה מהירה לתו ירוק או לטיסה ליעד המאפשר אנטיגן. אנחנו פרוסים בסניפי גוד פארם, מרכזים רפואיים ועמדות בדיקה בחברה הערבית והפעילות מתנהלת באופן רגוע, עם תורים קצרים יחסית. הפריסה שלנו עוד תמשיך ותתרחב כמענה על כל הצרכים של הבדיקות השונות, המאפשרות לנרמל את החיים לצד הקורונה ובצל זן האומיקרון המדאיג".

בדיקות האנטיגן המהירות באמצעות הטכנולוגיה של סופיה, מתבצעות על פי הנחיות משרד הבריאות. כל מכשיר נייד מאפשר לבצע כ – 100 בדיקות בשעה עם תוצאה מיידית, ללא תלות במעבדה או שינוע דגימות, כולל ברקוד מובנה ושלוש רמות בקרה. המכשיר כולל מפענח נתונים ממוחשב (Analyzer) והתעדכן בגרסה חדשה ברוח התפתחות המגיפה כך שהוא כבר מזהה בסבירות גבוהה גם את הזנים החדשים והמדאיגים לרבות זן האומיקרון (בדומה לעדכון גרסה בטלפון סלולארי ומחשב). סופיה אושרה על ידי ה-FDA והמעבדה לנגיפים במשרד הבריאות עוד בתחילת המגיפה ומאז בוצעו בעזרתה עשרות מיליון בדיקות בארץ ובעולם.


יצוין כי בין היתר גם ברשת גוד פארם, בבעלות רמי לוי ומייסדי הרשת אדם פרידלר ואוהד סנדלר, פועלים מתחמים לבדיקות אנטיגן מהירות במחיר הכי זול בארץ של 49 שקלים בלבד בפריסה של סניפים בערים מרכזיות באמצעות הטכנולוגיה של סופיה ושם ניתן לבצע את הבדיקה לצרכי תו ירוק או טיסה ליעדים המאפשרים בדיקת אנטיגן. הבדיקה מתבצעת על ידי דוגמים מיומנים של סופיה ישראל מקבוצת רימיפארם עם תוצאה באנגלית ובעברית תוך 15 דקות.

לפני הבדיקה מלאו פרטים כאן.

לרשימת המתחמים המתעדכנת בסניפי גוד פארם.

בקבוצת סופיה ישראל מזכירים לציבור שבדיקת קורונה מהירה היא לא תחליף לחיסון ועדיף להתחסן כדי לצמצם את הסיכון לתחלואה קשה ולתמותה.


(צילום: סופיה ישראל מקבוצת רימיפארם).

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: