תגובות

תיעוד הפיגוע בחודש שעבר: המחבל מגיע מכיוון הים ביפו, דוקר עם סכין – ונמלט למסגד

צפו: המחבל צועד מכיוון הים ביפו, מגיע לבני הזוג שולף סכין, דוקר ונמלט למסגד. היחידה המרכזית במחוז ת"א והשב"כ סיימו את חקירת פיגוע הדקירה בחודש שעבר ביפו

קרדיט: דוברות המשטרה.

הותר לפרסום: הסתיימה חקירת המחבל מוחמד בני עודה בן 18 מהעיירה הערבית טמון, שדקר בחודש שעבר גבר יהודי בן 67 תושב בת ים בשעה שצעד יחד עם אשתו ברחוב בת-ים ביפו.

חקירת החשוד שנתפס במרדף שניהלו שוטרי מרחב יפתח לאחר פחות משעה לאחר הפיגוע במסגד אליו נמלט ביפו, התנהלה ביחידה המרכזית של מחוז ת"א ובשירות הביטחון הכללי.


בחקירה עלה כי המחבל יצא מהעיירה טמון בנפת טובאס סמוך לשכם, ונסע באותו יום ליפו, שם עבד בעבר כשוטף כלים במסעדה כשהוא ללא אישור שהייה בישראל.

עוד עלה כי עם הגעתו ליפו, הלך המחבל לים סמוך למסעדה בה עבד, ולאחר מכן זיהה את בני הזוג הולכים ועקב אחריהם כאשר על גופו מוסתרת סכין בה הצטייד מבעוד מועד.

פיגוע ביפו: מחבל קפץ על בני זוג ודקר ופצע בינוני גבר בן 67 – אחרי חיפושים הוא נעצר במסגד

כאשר הבחין שהרחוב ריק מאדם התקרב מאחור אל בני הזוג והחל לדקור את הגבר מספר פעמים. הגבר שנפצע מהדקירות ניסה להדוף את המחבל ולמנוע ממנו מלגשת לאשתו, עד שנמלט מהמקום.

כוחות גדולים של מרחב יפתח במשטרת מחוז תל אביב פתחו במצוד אחר המחבל ותוך פחות משעה לכדו אותו בתוך מסגד ביפו. בתום חקירתו בחשד לניסיון רצח על רקע לאומני, הוגשה השבוע נגד החשוד הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.


מצורף: וידאו ממצלמות האבטחה המתעדות את מעקב המחבל, רגעי הפיגוע וההימלטות למסגד וכן סינק של פקד גיל אדרי מצוות החקירה ביחידה המרכזית של מחוז ת"א.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: