תגובות

בן 60 נהרג ושני חיילים נפצעו בתאונה בין משאית צבאית לרכב בכביש 6 סמוך למחלף קרית גת

צוותי רפואה העניקו סיוע ראשוני בזירת תאונה קשה שאירעה בכביש 6 סמוך למחלף קרית גת.

בשעה 13:17 התקבל דיווח על תאונת דרכים בין משאית צבאית לרכב פרטי בכביש 6 סמוך למחלף קרית גת.


חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של נהג הרכב הפרטי, גבר כבן 60 והעניקו טיפול רפואי ופינו במסוק צבאי לבי"ח סורוקה חייל כבן 20 במצב קל-בינוני. לאחר פעולות חילוץ ממושכות מהמשאית, חובשים ופראמדיקים של מד"א בסיוע כוח רפואה של צה"ל העניקו טיפול רפואי ופינו במסוק צבאי לבי"ח סורוקה חיילת כבת 20 במצב קשה עם חבלה רב מערכתית.

בוחני תאונות הדרכים של המשטרה פתחו בחקירת נסיבות התאונה.

מדובר צה"ל נמסר: "מוקדם יותר היום, אירעה תאונת דרכים בין משאית צבאית לרכב אזרחי בכביש 6, בסמוך למחלף קריית גת. כתוצאה מהתאונה שני חיילים נפצעו באורח בינוני. מסוקים צבאיים עם לוחמי 669 הוזנקו לנקודה לחילוץ ופינוי הפצועים. הפצועים פונו להמשך קבלת טיפול רפואי בבית חולים. משפחות החיילים עודכנו."


חובש רפואת חירום במד"א נתנאל חזן סיפר: "הגענו למקום התאונה וראינו בצד הכביש משאית הפוכה על צידה ורכב מעוך לחלוטין ובתוכו נלכד גבר כבן 60 שהיה מחוסר הכרה ועם חבלה רב מערכתית קשה, ביצענו בו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום. נהג המשאית, צעיר כבן 20 שהתהלך מחוץ למשאית נפצע באורח קל-בינוני ופונה במסוק צבאי לביה"ח. צעירה נוספת שנלכדה במושב ליד הנהג טופלה תוך כדי פעולות החילוץ והיא פונתה גם כן במסוק צבאי לביה"ח כשמצבה קשה."

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

הילה רינקוף חובשת באיחוד הצלה סיפרה: "מדובר בתאונה עם מעורבות רכב ומשאית. למרבה הצער נהג הרכב הפרטי כבן 60 נהרג במקום. כמו כן הענקנו סיוע בזירה לגבר ואישה (צעירים) שנפצעו באורח בינוני".

חובש מד״א-הצלה דרום, מאיר אביבי, סיפר: ״כשהגעתי למקום הבחנתי בזירת תאונה קשה מאוד בין משאית לרכב פרטי. יחד עם חובשים ופרמדיקים נוספים של מד״א הענקנו סיוע רפואי ראשוני וטיפול מציל חיים ל-2 פצועים במצב קשה ובינוני, והם פונו על ידי מסוק צבאי לבית החולים "סורוקה". נהג הרכב הפרטי היה מחוסר הכרה וסבל מחבלות קשות, ומותו נקבע בזירה״.

אלכסנדר אורינג ויוסף דוידוב מתנדבי זק״א שטיפלו בזירה: ״מדובר בתאונה עם מעורבות משאית ורכב פרטי, כשהגענו למקום המשאית והרכב הפרטי היו מרוסקים בתעלה בצד הכביש, נהג הרכב הפרטי כבן 60 נלכד בתוך הרכב כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, יחד עם צוותי הכיבוי חילצנו אותו ללא רוח חיים, פראמדיק מד״א אישר את מותו במקום. מתנדבי זק״א צוות קרית גת טיפלו בכבוד המת ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה.״


צילום: דוברות זק״א.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: