תגובות

בן 10 וחצי מרחובות פונה לקפלן לאחר שננשך על ידי אמסטף – מצבו טוב

איתי ביכלר, בן 10.5 הובהל על ידי מד"א למלר"ד הילדים במרכז הרפואי קפלן מקבוצת כללית לאחר שננשך לפני שעה קלה על ידי כלב מסוג אמסטף. הוא קיבל במקום טיפול מצוות איחוד הצלה ומצוות מד"א, והגיע לקפלן להמשך טיפול.


בשלב זה, איתי מקבל טיפול ראשוני במלר"ד הילדים, ולאחר המשך בירור ובדיקות יוחלט אם יופנה לאשפוז או שחרור.

התמונות באדיבות המשפחה.

אופיר ביכלר, אביו של איתי: "איתי התלווה לאימו, אפרת, לאסוף את אחותו מבית הספר יחד עם שתי הכלבות הקטנות שלנו. פתאום משום מקום הגיח כלב מסוג אמסטף ואחז במלתעותיו האימתניות את הכלבות, אחת אחרי השניה, תוך שאיתי ואימו נאבקים בכלב לשחרר את הכלבות ממלתעותיו. איתי ניסה להרים את הכלבה שלנו וננשך ביד על ידי האמסטף".


ד"ר מורן שפלר גל, מ"מ מנהלת מלר"ד הילדים במרכז הרפואי קפלן: "איתי עבר חוויה קשה, במהלכה הותקפו שני הכלבים שלו, במהלך חילוצם ננשך ונפצע בשתי כפות הידיים, עם חתכים ופציעות מעיכה, לאור שמצבו קל והינו מחוסן נזקק לחיטוי, חבישה וטיפול אנטיביוטי סיסטמי. בישראל האמסטף הוגדר ככלב מסוכן בעקבות מספר מקרים של תקיפה ונשיכה."

אפרת, אימו של הילד אומרת: "היה מדובר במחזה אימה, שנמשך כנצח. ראינו את הכלבות מרוטשות, הרגשנו חסרי אונים. אני לא מאמינה שכלב כזה משוחרר ככה באופן חופשי ויכול לתקוף. באינסטינקט תפסתי את הכלב עד שיגיע ההסגר, כדי שלא יפגע באנשים נוספים. אופיר, אביו של איתי קשר אותו במהירות עד להגעת השירות הוטרינרי".

אופיר מוסיף: "לא פעם מתלוננים באזור שרונה על כלבים משוטטים והנושא חייב לקבל עדיפות בטיפול".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: