תגובות

חיסול בחיפה: אחמד עמריה בן 25 נורה למוות – המשטרה פתחה בחקירה

צוותי רפואה קבעו לאחר פעולות החייאה את מותו של אחמד עמריה שנפצע מירי ברחוב מקלף בחיפה – המשטרה פתחה בחקירה.

בשעה 13:58 התקבל דיווח על פצוע מירי ברחוב מקלף בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נאלצו לקבוע את מותו של גבר כבן 25 עם פציעות חודרות בגופו.


המשטרה מבצעת סריקות אחר מבצעי העבירה, לצד איסוף ממצאים בזירה ע"י חוקרי המז"פ במסגרת חקירה שנפתחה.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

מדוברות המשטרה נמסר כי "המשטרה פתחה בחקירה לפני זמן קצר עם קבלת דיווח במוקד 100 בדבר אירוע ירי בצ'ק פוסט בחיפה.

כתוצאה מהירי (עפ"י גורמי רפואה), נפצע גבר שזהותו טרם ידועה, באורח אנוש, ובתום פעולות החיאה במקום, נקבע מותו.

המשטרה מבצעת סריקות אחר מבצעי העבירה, לצד איסוף ממצאים בזירה ע"י חוקרי המז"פ במסגרת חקירה שנפתחה. הרקע והנסיבות בבדיקה."


על פי נתוני המעקב של עמותת יוזמות אברהם: מתחילת השנה נרצחו 120 ערבים בישראל בנסיבות הקשורות לאלימות ופשיעה, מהם 101 אזרחים ו-19 שאינם אזרחים. בנוסף, 9 נהרגו בנסיבות הקשורות לפעילות משטרתית. מבין כלל הנרצחים, 15 הן נשים. ב-100 מהמקרים, הרצח נעשה באמצעות כלי ירייה. 58 מהנרצחים היו עד גיל 30.

חובש בכיר רכוב על אופנוע מד"א משה רוזנטל סיפר: "הגבר שכב על הכביש מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה ועם פציעות חודרות בגופו. מיד התחלנו לבצע בו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות שבסופן נאלצנו לקבוע את מותו במקום."

יעקב ויינשטיין חובש איחוד הצלה מסר: "הייתי במקום עבודתי שבסמוך ויצאתי להעניק לו סיוע ראשוני תוך ביצוע פעולות החייאה בנסיון להציל את חייו. למרבה הצער בתום מאמצי ההחייאה נקבע מותו עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".


צילום: תיעוד מבצעי איחוד הצלה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: