תגובות

התחזה לטכנאי וגנב כסף ותכשיטים: בן 50 נתפס בשעת גניבה מקשישים בתל אביב | צפו

תיעוד של בן 50 שנאשם שהגיע לבתי קשישים בת"א, התחזה כטכנאי וגנב מהם כסף ותכשיטים. משטרת ישראל לכדה אותו והגישה נגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

תיעוד של החשוד בזמן מעשה כשהוא נמלט ואחריו הקורבן.

משטרת ישראל פתחה בחקירה סמויה עם קבלת דיווחים מאזרחים קשישים על חשד לגניבות ופריצות בתחבולה שבוצעו בחודשים האחרונים ע"י אלמוני. מהתלונות עלה כי החשוד נהג להגיע לבתי קשישים בעיר, ובאמתלות שקריות שונות כמו התחזות לאיש מקצוע בתחום הגז, או התחזות לאינסטלטור.

על פי החשד, החשוד הציג מצג שווא של ליקויי בטיחות חמורים ואז דרש מהקשישים להיכנס באופן דחוף לבדוק את דירתם כאשר בחלק מהמקרים בהם נענה בשלילה היה נכנס בכוח תוך תקיפת הקשישים בדירתם.


בשיטה זו, הצליח הנאשם להתגנב לבתי הקשישים, לחטט בחפציהם בחדרים עד שהיה מאתר את מבוקשו ולגנוב כסף מזומן בשווי כולל של אלפי שקלים, ארנקים וחפצים אישיים יקרי ערך.

במסגרת החקירה התבצעה פעילות מבצעית במהלכה חשפו שוטרי תחנת השכונות בשבוע שעבר ב"שעת מעשה" את זהותו של החשוד בזמן שיצא מדירת קשישה נוספת אשר ממנה גנב על פי החשד באותה השיטה סכום כסף גבוה במזומן שנתפס ברשותו.

החשוד, תושב הצפון בשנות ה-50 לחייו, נעצר לחקירה בתחנה בסיומה נכלא ומעצרו הוארך מעת לעת בבית המשפט עד היום.

דברי קצין אח"מ תחנת השכונות – רפ"ק רונן נוח.

בתום מיצוי החקירה כנגד החשוד, הגישה הבוקר התביעה המשטרתית כתב אישום חמור ובקשה למעצרו עד תום ההליכים בגין עבירות של התפרצות לדירה, גניבה ותקיפה לשם גניבה בחמישה אירועים שונים בחודשים האחרונים.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: