תגובות

ח"כ מעוז ביקר את פצועת הפיגוע בשמעון הצדיק: "עם ישראל הוא הריבון פה"

בעקבות הפיגוע הבוקר בשכונת שמעון הצדיק הגיע יו"ר מפלגת נעם לביתה של הפצועה, מוריה כהן, לחזק אותה ואת משפחתה. "אנחנו רואים אישה איתנה שבטוחה בצדקת הדרך"

קרדיט: דוברות נעם.

יו"ר מפלגת נעם ח"כ אבי מעוז (הציונות הדתית), הגיע הערב (רביעי) לבקר את פצועת הפיגוע הבוקר בשכונת שמעון הצדיק בירושלים. חה"כ מעוז הגיעה לביתה של הפצועה, מוריה כהן, וחיזק אותה ואת משפחתה.

"אנשים גיבורים שחיים פה במסירות נפש עצומה" אמר ח"כ במהלך הביקור בבית משפחת כהן. לדבריו של מעוז, "ב"ה אנחנו רואים פה נס מהלך על שתיים. אישה ששכנה דקרה אותה לאור היום ועל יד ילדיה וכעת ב"ה אנחנו רואים אישה איתנה שבטוחה בצדקת הדרך".


"המקום הזה, השכונה הזו בירושלים, שכונת שמעון הצדיק, היא שלנו. עם ישראל הוא הריבון פה ובעז"ה הריבונות והמשילות תחזור גם לשמעון הצדיק וגם לכל רחבי ירושלים וארץ ישראל כולה. באתי להתחזק ואכן התחזקתי" סיכם ח"כ מעוז את ביקורו.

משפחת כהן הודתה לח"כ מעוז, שהיה הח"כ הראשון שהגיע אליהם, על ביקורו בביתם. קודם חיזק ח"כ מעוז את משתתפי הצעדה שקיימו ארגונים שונים במטרה לחזק את תושבי המקום. מעוז שוחח עם הצועדים וחיזק אותם על פעילותם המהירה למען תושבי השכונה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: