במהלך סוף השבוע נרשמו 213 דוחות תנועה במחוז ירושלים

במהלך סוף השבוע האחרון הגבירו שוטרי התנועה של מחוז ירושלים במשטרת ישראל את פעילות האכיפה כנגד עבירות מסכנות חיים ורשמו 213 דו"חות בגין עבירות חמורות, מהם 45 בגין שימוש בטלפון נייד במהלך נהיגה, עבירה המסכנת את חייו של יושבי הרכב וציבור משתמשי הדרך.

במהלך פעילות שוטרי התנועה בירושלים במהלך סוף השבוע האחרון, בין היתר נתפסו 26 נהגים שלא צייתו לרמזור האדום בכיוון נסיעתם.

במהלך הפעילות שנערכה ברחבי העיר ירושלים ובמבואותיה, נרשמו בנוסף 8 דו"חות כנגד נהגים שעל פי החשד נהגו בהשפעת אלכוהול וסיכנו בכך את ציבור משתמשי הדרך. כמו כן, נרשמו על ידי שוטרי התנועה 25 דו"חות בגין אי מתן זכות קדימה להולכי רגל.

באחד המקרים, הבחינו שוטרי התנועה בנהג רכב שאינו חגור בחגורת בטיחות כחוק ובנוסף משתמש במכשיר הטלפון הנייד תוך כדי נהיגה. השוטרים סימנו לנהג לעצור בבטחה בצד הדרך אך זה בחר לחמוק ולהימלט מידי החוק. בפעילות חקירתית מהירה תוך התחקות אחר הרכב, אותר הנהג וכנגדו נרשמו דו"חות בהתאם.

עוד במהלך פעילות האכיפה בסופ"ש, נפסלו רישיונות נהיגה של 5 נהגים והושבתו רישיונותיהם של 8 כלי רכב על-אתר.

במשטרה מצייני כי "שוטרי אגף התנועה ממשיכים בפעילות מצילת חיים תוך אכיפה נחושה כנגד עבירות המסכנות את חיי ציבור משתמשי הדרך, זאת תוך מיצוי הדין עד תום עם נהגים הבוחרים להפר את החוק."

קרדיט צילום: דוברות המשטרה.אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: