תגובות

הפיגוע בירושלים: תושב המשולש נעצר בחשד להסעת המחבל – הלוחמים נחקרים במח"ש

בהמשך לפיגוע דקירה היום בשער שכם, ערכה המשטרה פעילות מבצעית מוגברת, תוך הפעלת יחידות ואמצעים שונים, במטרה לאתר את החשוד בהסעת המחבל אל זירת הפיגוע בירושלים.

שני הלוחמים שירו וחיסלו את המחבל שדקר חרדי בעיר העתיקה בירושלים, נחקרו באזהרה במשרדי מחלקת חקירות שוטרים.


תיעוד של פיגוע דקירה בירושלים: חרדי נפצע בינוני עד קשה סמוך לשער שכם – המחבל חוסל.

כאמור, במהלך הפעילות אותרה המונית בתנועה באזור גינתון, כאשר כוחות משטרה רבים, בהם שוטרי תחנת לוד, מתנ"א ויס"מ מחוז מרכז, ניהלו מעקב נחוש עד למעצרו של נהג הרכב.

המשטרה עצרה את החשוד – תושב המשולש בשנות ה – 40 לחייו, לצד חיפוש ברכב, וכעת הוא מועבר לחקירה ביחידה המרכזית של מחוז ירושלים.

דבריו של פקד ר', קצין משמר הגבול שפיקד על כוחות מג"ב בשטח. קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

יו"ר עוצמה יהודית מסר בתגובה לחקירת לוחמי מג"ב על חיסול המחבלים במח"ש: "כשפגעו בנער היהודי אהוביה סנדק ז"ל, מח"ש לא חקרו את האירוע במשך שלושה ימים, וגם כאשר השוטרים הגיעו, סירבו לחקור אותם באזהרה, לעומת זאת כאן שמדובר בנסיון לפיגוע רצח, מח"ש ממהרת לחקור והמסקנה המתבקשת היא שאין צורך במחלקה לחקירת שוטרים וצריך לסגור את מח"ש שהפכה להיות גוף מוטה, לא אובייקטיבי שפועל נגד אינטרסים של העם היהודי".

יו"ר תנועת אם תרצו, מתן פלג: "בושה למח"ש ולפרקליטות. הלוחמים פעלו באומץ, מהירות ויעילות – אין שום סיבה לחקור אותם כחשודים. הם הצילו חיים. במקום לחקור אותם באזהרה צריך לתת להם צל"ש".


יו"ר מפלגת נעם, ח"כ אבי מעוז (הציונות הדתית) הגיב לחקירתם במח"ש של לוחמי מג"ב שניטרלו מחבל בירושלים "מח"ש ומשרד המשפטים הינם גופים פוליטים, שמקדמים אג'נדות של הקרן החדשה, ושל ארגונים כדוגמת קרן יוזמות אברהם, קרן וקסנר ועוד. טרם יבש הדם מהסכין שניסתה לקחת את חייו של יהודי שכל חטאו היה שהלך בבירת ישראל ירושלים, ופקידי משרד המשפטים, כבר חוקרים את השוטרים הגיבורים, שללא תושייתם לא ניתן לדעת היכן הינו כעת.

אני מחזק את כלל כוחות הביטחון, חזקו ואמצו, אל תתנו לשמאל הפרוגרסיבי לפגוע בביטחון ישראל. מפלגת נעם תמשיך ותפעל להוציא את הרוחות הזרות ממשרדי הממשלה וממערכות השלטון בישראל", הוסיף מעוז.

כזכור, המחבל מוחמד שווכת סלימה, בן 25 מהכפר סלפית, שוהה בלתי חוקי ועל פי דיווחים ערביים היה עצור במשטרה בינואר 2020.


(בתמונה: המחבל שביצע את הפיגוע.)
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: