התלמידים המיוחדים של ישיבת תפארת שמואל נבחנו אצל האדמו"ר ממודז'יץ

לכבוד היום השלישי של חנוכה, התקבלו תלמידי ישיבת תפארת שמואל בית שי שע״י ארגון 'אהל שרה', למשכנו של כ"ק האדמו"ר ממודז'יץ שליט"א כדי להתברך ולהיבחן על סוגיות בגמרא שלמדו במסגרת הישיבתית.

לאחרונה סיימו בחורי ישיבת 'תפארת שמואל' המשתייכת למערך החינוך המיוחד של ארגון 'אהל שרה', ללמוד סוגיה מורכבת במסכת שבת. במהלך הביקור, בחן האדמו"ר את התלמידים בסוגיה הנלמדת ודן איתם הלכה למעשה. האדמו"ר שליט"א התפעל ונהנה מאוד מהתלמידים שהפגינו ידע והבנה נפלאה ואף נצלו את ההזדמנות לשאול שאלות שעלו במשך התקופה.


לכבוד חנוכה, שרו התלמידים יחד עם האדמו"ר וניגנו מניגוני החג המסורתיים, ולאחר מכן עברו התלמידים להתברך ולקבל 'חנוכה געלט' תוך שהרבי מברך כל אחד באופן אישי.

בהמשך הביקור שוחח האדמו"ר עם מנהל הישיבה הרב אליהו מושקוביץ, שהציג בפניו את שיטת הישיבה לשילוב הבחורים בקהילה. הרבי הדגיש את מעלתם של בחורי 'תפארת שמואל', וציין כי רואים במוחש כיצד הם שמחים ומוארים בזכות לימוד התורה. האדמו"ר הוסיף גם על חשיבות נושא השילוב בקהילה ואמר כי הנערים המיוחדים צריכים להתקבל כשווים כמו שאר האנשים ונתן דגש על החשיבות לשלב כל בחור בקהילת האם אליה משתייך כל בחור ישיבה.

האדמו"ר ברך את הצוות ואת המוסד בהצלחה רבה והמשך סיעתא דשמייא.


צילום: יח"צ.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: