אירוע חמור: יהודי יצא לריצה והותקף קשות בידי ערבי ואנרכיסטים ביישוב מעון – 3 נעצרו

תושב מעון יצא לריצה אתמול (רביעי) בכביש ההיקפי של חוות מעון והמשיך לרוץ מספ' קילומטרים מזרחה מהחווה בחזור נתקל בערבי לבוש במעיל צבאי שהתחיל לצעוק עליו: "מה אתה עושה פה יש פה מלחמה בין מתנחלים לערבים אתה לא יכול להיות פה".

התושב היהודי המשיך בריצה כשהגיע סמוך לחוות מעון (מדרום) עלה מולו טרקטור ערבי מאחוריו הגיח ג'יפ של אנרכיסטים יהודים מלווים בערבים, אחד הערבים הפיל אותו לקרקע והתחילו לבעוט בו. כל זה קורה בזמן שהאנרכיסטים היהודים מתעדים את האירוע מהצד.


תושב מעון התחנן לעזרה מהם כמובן שהם לא עזרו בשלב כלשהו אחד הערבים פשוט דרך עליו בחזקה תושב מעון חשב שזה הסוף והחל לקרוא קריאת שמע. באותו זמן הגיע המשטרה .

ראש המועצה האזורית יוחאי דמרי מסר בתגובה: "מי שמסית בכנסת לרצוח יהודים לא יתפלא שתוקפים בצורה קשה יהודי במהלך אימון ריצה שגרתי, זהו האירוע חמור שמחייב טיפול מיידי של רשויות החוק שחייבות להוציא צווי ברקחה לפעילי השמאל הקיצוני והאנרכיסיטי מהר חברון. לא יעלה על הדעת שבמדינת היהודים יצא תושב לריצה ויגיע למצב שהוא חושש לחייו בגלל אנרכיסיטים ופלסטינים."

מהמשטרה נמסר כי "נפתחה חקירה אמש לאחר שהתקבל דיווח על תקיפת אזרח ישראלי סמוך ליישוב מעון בדרום הר חברון ועל פי הדיווח נגרמו לקורבן חבלות. פעולות חקירה שבוצעו הביאו אמש למעצרם של 3 חשודים בחשד לתקיפה, שיבוש הליכי חקירה והתנהגות שיש בה להפר את שלום הציבור."

במשטרה ציינו כי "הבוקר יובאו החשודים לדיון בעיניינם בבימ"ש השלום בירושלים והחקירה נמשכת."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: