תגובות

אלימות בביה"ח רמב"ם: תושב אום אל פחם נעצר ושניים נוספים עוכבו לאחר שתקפו רופא ושלוש אחיות

המשטרה פתחה בחקירה עם קבלת דיווח במוקד 100 בדבר תקיפת צוות רפואי, מאבטחים ושוטר במרכז הרפואי רמב״ם בחיפה, על ידי משפחה של מטופל מואדי ערה שנקבע מותו בבית החולים, כאשר המותקפים לא נזקקו לטיפול רפואי.

צילום מתוך מצלמת גוף של המאבטחים הראשונים שהגיעו לחדר והותקפו ע"י המשפחה.

שוטרי תחנת חיפה ולוחמי יס״מ שהגיעו למקום, עצרו את החשוד, תושב אום אל פחם בשנות ה- 20 לחייו ועכבו שני בני משפחה נוספים, גבר ואישה בשנות ה-40 לחייהם, לחקירה בתחנת המשטרה בעיר.


בהתאם להתפתחות החקירה וממצאיה, תחליט המשטרה האם לבקש מחר להאריך את מעצרם של החשודים בבית משפט השלום בחיפה.

האירוע החל בשעה 17:24, מטופל מאושפז במכון האונקולוגי החל לדמם. המשפחה הזעיקה את הצוות הרפואי והסיעודי. רופא ואחיות שהוזעקו לחדר הותקפו מסיבה לא ברורה ע"י המשפחה שלא איפשרה להם לטפל בחולה. האחיות הוכו וגם הרופא ספגו איומים באלימות קשה. הצוות נאלץ לעזוב את החדר בלי לטפל בחולה.

מאבטחים ושוטר בית החולים שהוזעקו למקום הותקפו אף הם, בתום האירוע נקבע מותו של החולה, בן 64, תושב מיישוב בואדי ערה.

מבית החולים רמב"ם נמסר: "שוטרים הוזעקו לפני כשעה לרמב"ם לסייע למאבטחי בית החולים בהפרת סדר באגף האונקולוגי. הרקע – משפחה של מטופל מאיזור ואדי ערה שהלך לעולמו החלה לתקוף אנשי צוות. באירוע האלימות הותקפו פיזית רופא ו-3 אחיות. כעת שקט במקום."

במשטרה ציינו כי "משטרת ישראל תמשיך לפעול נגד אלימות פסולה וחמורה שתופנה כלפי עובדי ציבור ותפעל למצות את הדין עם המעורבים בהתפרעויות האלימות."דברי מנהל בית החולים רמב"ם, פרופ מיקי הלברטל – שהגיע הערב לחזק את הצוות המותקף במחלקה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: