תגובות

מכשירים לבדואים ומגרשים יהודים: המשטרה הורסת בתים בגבעת גאולת ציון

כוחות גדולים של משטרה ומנהל אזרחי מפנים בשעה זו משפחות בגבעת גאולת ציון שבגוש שילה בבנימין.


יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר מסר בתגובה: "המראות הקשים של גירוש יהודים מביתם חוזרים, כי ממשלת בנט עבאס הורסים את בתי משפחות המתיישבים שבאים ליישב את הארץ ולהגן עליה מפני פורעים ובאותו זמן יושבים ודנים על הסדרת חשמל בחוק למבנים בלתי חוקיים בנגב".

ח"כ בן גביר הוסיף: "הדרום נכבש בבנייה מסיבית ללא היתרי בניה, או תוכניות וכל דאגתה של הממשלה היא להיטפל למשפחות יהודיות. ככה נראית מדיניות של ממשלת האחים המוסלמים ושר הבט"פ השמלאני, מכשירים בפזורה בתים לא חוקיים ומגרשים בגאולת ציון".

יו"ר הציונות הדתית ח"כ בצלאל סמוטריץ': "ממשלה עם מצפן מקולקל. לבדוואים מרחיבים את הבנייה הבלתי חוקית והממשלה מכשירה ומחוקקת עבורם את חוק החשמל, ואת ההתיישבות היהודית הורסים ומפנים. אוי לבושה."


ראש המועצה ישראל גנץ: "אנו דורשים שאת הכוחות האלה תפעיל הממשלה נגד השתלטות הענק של הערבים על אדמות המדינה. ישנם אלפי בתים וכבישים שהרשות הפלסטינית בונה וסוללת בניגוד לחוק כדי לכבוש את יהודה ושומרון, והדרג המדיני מתעלם מהם לחלוטין, ומאפשר לבנייה בלתי חוקית ערבית להשתלט על אזורים אסטרטגיים. האכיפה הסלקטיבית נגד יהודים חייבת להיפסק."


תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: