שלושה פצועים, בהם ילד בן 10 במצב קשה, בתאונה בכביש 40 סמוך לנחלים

צוותי רפואה העניקו סיוע ראשוני לילד כבן 10 שנפצע קשה בתאונה בכניסה למושב נְחָלִים.

במד"א מעדכנים כי בשעה 17:36 התקבל דיווח על תאונת דרכים עם מעורבות ילד שרכב על אופניים חשמליים, רכב פרטי ומשאית בכביש 40 סמוך לנחלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח בילינסון 3 פצועים, בהם ילד כבן 10 במצב קשה עם חבלות בראש ובבטן ו- 2 נהגים במצב קל עד בינוני.


חובש הצלה יצחק קקון סיפר: "כשהגעתי למקום מצאתי ילד כבן 10 עם חבלות בראש ובבטן שנגרמו לאחר שנפגע מרכב במהלך רכיבה על אופניים. יחד עם הפראמדיקים הענקתי לו טיפול רפואי ראשוני, והוא פונה במצב קשה. בנוסף, הענקנו טיפול רפואי ראשוני לשני נפגעים נוספים במצבים קל עד בינוני וקל. כולם פונו להמשך טיפול בבית החולים בלינסון בפתח תקווה."

פראמדיקית מד"א רוני דביר סיפרה: "הילד שרכב על האופניים החשמליים שכב על הכביש במרחק של מספר מטרים מהרכב כשהוא בהכרה מעורפלת וסובל מחבלות בפלג גופו העליון. הענקנו לו טיפול רפואי שכלל קיבועים ועצירת דימומים ופינינו אותו להמשך טיפול בבית החולים כשמצבו קשה. נהג הרכב הפרטי ונהג משאית שהיו מעורבים גם כן בתאונה ונפגעו באורח קל טופלו במקום ופונו לבית החולים כשמצבם יציב."

יוסי בן כליפה חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בתאונה עם מעורבות ילד שרכב על אופניו ושני כלי רכב (מסחרי ופרטי). הילד נפצע באורח קשה ושני הנהגים בכלי הרכב נפצעו באורח קל. לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו להם בזירה, שלושתם פונו למרכז הרפואי בלינסון בפתח תקווה".


צילום: דוברות הצלה פתח תקווה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: