תגובות

הקטל בכבישים: נהג משאית כבן 40 נהרג בתאונה בכביש 375

נהג משאית כבן 40 נהרג בתאונה בכביש 375 בסמוך למושב מַטָּע.

בשעה 14:01 התקבל דיווח על משאית שהתהפכה ופגעה ברכב מסחרי בכביש 375 במטע לכיוון עמק האלה. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה דיווחו על נהג המשאית, גבר כבן 37 ללא סימני חיים וקבעו את מותו. אמבולנס של איחוד הצלה פינה מהזירה פצוע קל עד בינוני שישב לצד הנהג בקדמת המשאית.


בוחני תאונות הדרכים של מחוז ירושלים פתחו בחקיקת אודות נסיבות התאונה.

בעקבות התאונה נחסם כביש 375 בין היישוב צור הדסה לבית שמש. ציבור הנהגים מתבקש לבחור בדרכים חלופיות ולהישמע להנחיות השוטרים.

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א אלחנן גיגי סיפר: "מדובר בתאונה קשה מאוד. נהג המשאית שכב מחוסר הכרה על הכביש כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד. ביצענו בו בדיקות רפואיות אך הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום. פצוע נוסף שישב במושב ליד הנהג, נפצע באורח קל וטופל במקום.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

מוטי הרוש חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בתאונה עם מעורבות רכב (טנדר) ומשאית. למרבה הצער נקבע מותו של נהג המשאית עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל. כמו כן הענקנו סיוע ראשוני לנהג הרכב שנפצע באורח קל".


מהזירה בכביש 375 – צילום: דוברות איחוד הצלה.

שלמה קאפ ויוסף חיים האוזי מתנדבי זק״א בית שמש שטיפלו בזירה: ״מדובר בנהג משאית כבן 40 שככל הנראה איבד שליטה והתנגש במעקה הבטיחות וברכב מסחרי, כשהגענו למקום ראינו את המשאית מפורקת ומרוסקת לגמרי כתוצאה מעוצמת ההתנגשות, נהג המשאית שכב בתעלה בצד הכביש מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, לצערי צוות מד״א נאלץ לאשר את מותו במקום. מתנדבי זק״א בית שמש טיפלו בכבוד המת ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה.״


צילום: קובי ליזרוביץ.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: