תגובות

הרוג ושלושה פצועים בתאונה קשה סמוך לבית השיטה

בשעה 10:14 התקבל דיווח על תאונה בין אוטובוס עם כ-25 נוסעים, לרכב מסחרי, בכביש 71 סמוך לצומת השיטה. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה קבעו את מותו של נהג הרכב, צעיר כבן 19 ומעניקים טיפול רפואי ופינו לבית חולים העמק, 3 פצועים מהאוטובוס במצב קל. שאר נוסעי האוטובוס (כ- 20 ) נבדקו ע"י צוותי מד"א במקום ולא נזקקו לטיפול.שוטרי משטרת ישראל מכווינים את התנועה במקום ובוחני תאונות דרכים של המשטרה חוקרים את נסיבות התאונה.

מדובר כבאות והצלה נמסר: "בשעה 10:11 התקבלה הודעה במשל״ט מחוז צפון על תאונה בין טנדר לאוטובוס עם כ-25 נוסעים, למקום הוזנקו צוותים מתחנת עפולה ורכב געש מתחנת נוף הגליל.

מיד עם הגעת הצוותים למקום הבחינו כי מדובר בתאונת דרכים קשה ובטנדר ישנו לכוד וע״פ דברי מד״א הוא אינו בן החיים.

מיד החלו הצוותים בפיקודו של מ״מ מפקד המשמרת רשף גולן תמם לבצע פעולות חילוץ מורכבות מאוד ע״י כלים הידראולים ייעודיים.

במקביל צוות נוסף ערך סריקה ברכב לשלול הימצאות של לכודים נוספים.

באירוע יש הרוג, פצוע בינוני ושני פצועים קל אשר פונו ע״י מד״א להמשך טיפול רפואי.

החורף הגיע ועימו הסכנות הרבות בדרכים,
יש לנהוג במשנה זהירות, להוריד את מהירות הנסיעה בהתאם לתנאי הדרך ומזג האוויר וכמובן לבצע בדיקות תקינות לרכב לפניי החורף."קרדיט לתמונות: תיעוד מבצעי |כבאות והצלה.

חובש בכיר במד"א קובי שושנה ופאראמדיק מד"א אדיר טרנר, סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו אוטובוס על המדרכה מעוך בצידו השמאלי ורכב מסחרי מעוך בחלקו הקדמי. נהג הרכב צעיר כבן 19 נלכד ברכב כשהוא מחוסר הכרה, עם חבלה רב מערכתית קשה מאוד, ניסינו להעניק לו טיפול רפואי תוך שצוותי הכיבוי מחלצים אותו מהרכב ולצערנו בסופו של דבר נאלצנו לקבוע את מותו. מהאוטובוס יצאו כל הנוסעים בהכרה מלאה, בציענו בדיקות רפואיות, 3 סבלו מחבלות בגופם ולאחר טיפול ראשוני בשטח פינינו אותם להמשך טיפול בבית החולים כשמצבם קל."


ישראל דרעי סגן ראש סניף איחוד הצלה בבית שאן סיפר:
"מדובר בתאונה עם מעורבות רכב ואוטובוס. גופתו של נהג הרכב חולצה מהרכב ע"י צוותי כיבוי. כמו כן העקנו סיוע לשלושה נפגעים קל וקל עד בינוני ששהו באוטובוס".חובשי הצלה שלמה זיגלמן ואושר ועקנין סיפר: "הגענו לזירת תאונת דרכים קשה עם מספר נפגעים לאחר תאונת דרכים חזיתית בין אוטובוס ורכב מסחרי. למרבה הצער בשל פציעותיו הקשות נאלצו הפראמדיקים לקבוע את מותו של נהג הרכב. ולאחר מכן הענקנו סיוע רפואי ראשוני לשלושה נוסעים מהאוטובוס אשר נפצעו במצב קל והם פונו להמשך טיפול רפואי בבית החולים העמק בעפולה".צילום: דוברות ארגון הצלה


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: