תגובות

באשדוד, נתיבות ויהוד: מהבוקר בוצעו 3 חילוצים ע"י מתנדבי ידידיםבמיומנות מדהימה: שלושה חילוצים בוצעו הבוקר על ידי מתנדבי ידידים באשדוד, נתיבות ויהוד.

אשדוד – תינוקת כבת חצי שנה ננעלה בשגגה ברכב לעיני אמה, מתנדבי ידידים חילצו אותה בשלום באופן מקצועי ביותר • בידידים קוראים להורים לאמץ "כלל מפתח":היום (ראשון) בשעה 11:52 התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות תינוקת כבת חצי שנה שננעלה בשגגה ברכב לעיני אמה ברחוב זית באשדוד.


יוסי סוריה, מזכיר המחוז, שלומי הרוש, סג"מ מרחב לכיש, כפיר פורטנוב וחיים אדרי, מתנדבי סניף אשדוד, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו יחד את התינוקת בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

יוסי מספר: "כשקיבלתי את הקריאה הייתי בעבודה. מיד יצאתי לכתובת ותוך דקות הגעתי למקום, כאשר אליי חוברים המתנדבים הנוספים. פעולת החילוץ היתה מורכבת מעט. מפני שהרכב היה נעול בנעילת וואקום. ניסינו יחד להוציא את המפתח דרך חריץ שפתחנו בין הדלת לרכב, אך ללא הצלחה. לבסוף, באמצעות ציוד הפתיחה שהיה ברשותי, לחצתי אל שלט הרכב שהיה נעול בתוכו, פתחנו את הרכב וחילצנו את התינוקת בשלום. האמא שעמדה כל העת בסמוך, התרגשה מאוד ממספר הכוננים שהגיעו במהירות ומדרך הפתיחה המקצועית".

קרדיט: ידידים

נתיבות: הגיע לסייע בחילוץ, כאשר בתו התינוקת בידיו. תינוקת ננעלה בשגגה ברכב, כונני ידידים חילצו אותה בשלום • "ההורים יצאו מהגן ושיבחו את כונני ידידים" • בידידים קוראים להורים שלא לתת את המפתח בידי הילדים.

היום (ראשון) בשעה 15:47 התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות תינוקת כבת שנה שננעלה לעיני אמה ברחוב הערבה בנתיבות.


אוראל מור יוסף, יוחאי בן נעים ושלו סויסה, כונני סניף נתיבות, נענו לקריאה ובאמצעות הציוד שברשותם חילצו את התינוקת, ללא גרימת כל נזק לרכב.

אוראל מספר: "הייתי במשרד וקיבלתי את הקריאה אודות תינוקת שננעלה ברכב. מיהרתי להגיע למקום, אליי חברו כוננים נוספים ויחד חילצנו במהירות ובשלום את התינוקת. אחד הכוננים, היה בדיוק בכניסה לבית עם בתו התינוקת. הוא קיבל את הריאה והגיע לסייע בחילוץ כאשר התינוקת שלו בידיו. המקרה קרה בפתח גן ילדים, היה מאוד מרגש לשמוע תודות ושבחים, מההורים שיצאו מהגן ושיבחו את כונני ידידים"

קרדיט: ידידים

יהוד: שני אחים ננעלו בשגגה ברכב לעיני אמם • כונני ידידים חילצו אותם בשלום • "תוך עשר שניות מרגע שהגענו חילצנו" • בידידים קוראים להורים לאמץ "כלל מפתח"

היום (ראשון) בשעה 16:44 התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות שני אחים, שננעלו בשגגה ברכב לעיני אמם, ברחוב העצמאות, ביהוד.

צח תקומי, סג"מ מרחב אונו, שלמה שיפמן ובר חולי, כונני סניף יהוד, נענו לקריאה ובאמצעות הציוד שברשותם חילצו את הילדים, ללא גרימת כל נזק לרכב.

צח מספר: "קבלתי את הקריאה אודות לבת ובן שננעלו לעיני אמם. מיהרתי ותוך זמן קצר מאוד הגעתי למקום. אליי חברו כוננים נוספים. תוך עשר שניות מרגע שהגענו למקום, חילצנו את הילדים והחזרנו אותם לידי אמם."

.


קרדיט: ידידים

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את מפתח הרכב ושלא לתת אותו לילדים • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: