תגובות

חריש: רגל חזיר הונחה בפתח משפחה חרדית בשבת – תלונה הוגשה למשטרה

מלחמות הדת בחריש אינן פוסקות. אולם, יש מי שבוחר לקחת את החוק לידיים ולפגוע ברגשות דת, בשם הנאורות והחופש. חרדי תושב חריש, הופתע לגלות רגל חזיר מחוברת באזיקון לידית דלת ביתו כשחזר מהתפילה ביום השבת.

עם צאת השבת הוגשה תלונה במשטרה וכן, הועברו ממצאים ותיעוד ממצלמות האבטחה בו ניתן להבחין בחשוד.


עו"ד מיכאל ליטווק המייצג את המשפחה מסר בתגובה: "לצערי קיים בחריש קומץ קטן של עבריינים שונאי דת חסרי ערכים. נפעל בכל הדרכים החוקיות העומדות לרשותנו על מנת להוציאם מהעיר. מדובר בעבירה חמורה ובפגיעה ברגשות דת. נמשיך לעקוב ולפעול עד שהעבריין יעמוד לדין ויקבל את עונשו."

מארגון בצלמו נמסר: "מדובר בעבירה חמורה של פגיעה ברגשות דת. כאשר שמו רגל חזיר על קבר מוסלמי המניח נשלח לכלא לשנים רבות. אין ספק שגם במקרה זה אנחנו בטוחים שהיועמ"ש יפעל ויעמיד לדין את הפושע."

ראש העיר יצחק קשת אמר: "שמענו הערב על מקרה שבו הונחה רגל של חזיר על דלת של משפחה חרדית בשכונת בצוותא. אני מגנה את הפרובוקציה המכוערת הזו בשאט נפש. מטרתו של מעשה כזה היא לפגוע ברגשותיו של ציבור שלם. חריש היא עיר של כולם – חרדים וחילונים כאחד. אנחנו עושים מאמצים גדולים מאוד, בעיקר מאחורי הקלעים, להרגעת הרוחות וליצירת הסכמות כדי לקיים חיים משותפים בשכונה, ועל כולנו להוקיע מעשים מסוג זה".


תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: