תגובות

אחרי ימים של חיפושים: גופתו של ינאי רימון אותרה בנהר במקסיקו

סוף עצוב: ‏אחרי מספר ימים של חיפושים במקסיקו, אותרה גופתו של ינאי רימון, שנפל לנהר בשמורת לאס נובאס.

ינאי, בן 25 בפטירתו, הוא השני בין ארבעת ילדיהם של נירית ודורי רימון, משדרות.


ינאי נעדר מאז ליל רביעי, 10 בנובמבר, 23:00 שעון ישראל, אז החליק אל מי הנהר שגעשו באזור צר וקניוני בו טייל עם חבריו בגבול מקסיקו גאווטמלה.

ינאי, ילד של אור, גדל והתחנך בשדרות ואהב בכל ליבו את אנשי עירו. הוא ראה את הזולת בגובה העיניים ועשה למען הכלל ללא הרף.

ינאי התגייס ליחידת העילית דובדבן לאחר שנת שירות בכפר הירוק והיה ללוחם ביחידת דובדבן, שחבריו לצוות היו לו לחברי נפש עד יום מותו.

הוא יצא אל הטיול הגדול עליו חלם לאחר שירות קבע ביחידה כשהוא מצטרף אל חברי ילדותו שטיילו באזור.


משפחתו ביקשה להודות לכל המחפשים ואמרו: "אנו אסירת תודה לחבריו של ינאי, חברים לחיים, חברי נפש, שמיד פתחו בחיפושים והבטיחו – לא חוזרים בלי ינאי. ליבנו יוצא אליהם ואל שורת החברים הארוכה שהצטרפה אליהם ולילות כימים לא פסקו מהנסיונות לאתר את ינאי, לא הרפו מהאמונה כי ימצא חי וישוב אליהם."

משפחתו הוסיפה: "אנו מודים לאנשי הקהילה היהודית המיוחדת במינה של מקסיקו ויחידת "קדנה" בניהולו של בני לניאדו, תודה ליגיל שוהם, לבית חב"ד ולכוחות החילוץ וההצלה המקומיים, תודה גם לצוותי החיפוש המקצועיים של חברת הביטוח פספורט, לחיליק מגנוס ולאנשי משרד החוץ שתמכו בחיפושים לאורך כל הדרך. תודה מעומק הלב לכל מי שהתגייס לסייע בארץ ובחו"ל."

ממשרד החוץ נמסר: "גופתו של ינאי רימון נמצאה לאחר יומיים של חיפושים באיזור נפילתו לנהר.
קונסול ישראל במכסיקו, שמואל איתן, בשיתוף עם חברת הביטוח PassportCard וחברת MAGNUS איתור וחילוץ, ניהלו את החיפושים בשיתוף כוחות מקומיים. הודעה נמסרה למשפחתו של ינאי רימון. משרד החוץ ושגרירות ישראל במכסיקו משתתפים באבלה הכבד של המשפחה."

מקהילת דורש טוב נמסר הערב: "ברוך דיין האמת בצער רב וביגון קודר אנו מודיעים על פטירתו של יקירנו ינאי רימון ז"ל בנו של חברנו היקר דורי רימון יבדל"א. קהילת דורש טוב משתתפת בצער המשפחה. בבניין ירושלים תנוחמו."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: