תגובות

גבר בן 30 נהרג לאחר שרימון התפוצץ בידו בבאר שבע – נסיבות האירוע נחקרות

צוותי רפואה העניקו סיוע רפואי לנפגע במצב אנוש לאחר שרימון התפוצץ בידו, לאחר נסיונות החייאה נקבע מותו.

במד"א מעדכנים כי בשעה 00:07 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב, על גבר שנפצע ברחוב שטיינברג בבאר שבע. חובשים ופראמדיקים של מד"א, העניקו טיפול רפואי ולאחר נסיונות החייאה קבעו את מותו של גבר כבן 30.


דברי ניצב שי אבוקסיס סגן מפקד תחנת באר שבע. צילום – דוברות המשטרה.

מהמשטרה נמסר כי "התקבל סמוך לשעה 24:00 דיווח אודות שמיעת קול נפץ באזור רחוב יהודה שטיינברג בבאר שבע. שוטרים הגיעו למקום, פתחו בסריקות ואיתרו גבר פצוע מוטל ברחוב. גורמי רפואה שהגיעו למקום קבעו את מותו. שוטרי תחנת באר שבע, חוקרי זירת עבירה (מז"פ) וחוקרי מעבדת חבלה החלו באיסוף הממצאים. בתום הערכת מצב שערך במקום סגן מפקד מרחב נגב, ניצב משנה אייל אזולאי, הוטלה החקירה על ימ"ר (יחידה מרכזית) נגב.

חובש בכיר במד"א, אדיר ביתן, סיפר: "אני מתגורר בסמוך, מייד לאחר ששמעתי פיצוץ עז רצתי למקום, ראיתי גבר כבן 30 שוכב מחוסר הכרה, הוא סבל מחבלה רב מערכתית קשה, הענקנו טיפול לו טיפול רפואי וביצענו פעולות מתקדמות וממושכות שבסופן נאלצנו לקבוע את מותו."

בימ"ש השלום בבאר שבע נעתר לבקשת משטרת ישראל והורה על איסור הפרסום כל פרט מפרטי החקירה, כל פרט העלול לזהות את החשודים, וכן כל פרט העלול לזהות את פרטי המנוח וזאת עד ליום 18.11

איסור הפרסום בתיק פל"א 801382/21 חקירת אירוע פיצוץ ברחוב יהודה שטיינברג בבאר שבע.אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: