תגובות

שלום עכשיו בעלילת דם: "מתנחלים יעשו השבת פיגוע נגד ערבים"

ארגון בצלמו דורשים מהיועמ"ש להעמידם לדין את ארגון השמאל הקיצוני שלום עכשיו, על עבירת לשון הרע, בעקבות קמפיין הסתה ודיבה שכותרתו הינה: "מתנחלים יעשו השבת פיגוע נגד ערבים."שי גליק מנכ"ל בצלמו מסר: "בכוונתנו לפנות ליועמ"ש באופן מיידי שיגיש כתב אישום נגד שלום עכשיו בגין הוצאת לשון הרע על ציבור.
מזעזע שהסתה כזאת מתרחשת. לצערי לא למדנו בעבר שהסתה הורגת אני קורא לכל חברי הכנסת לגנות את ההסתה וקורא ליועמ"ש להגיש מיידית כתב אישום. לא ניתן להסית כנגד ציבור שהינו מלח הארץ."

ראש המועצה, יוחאי דמרי: "ממידע שקיבלנו, אנרכיסטים רבים בדרך להר חברון להתסיס,לחרחר ריב ומדון ולהפריע לחייהם של המתיישבים. אני דורש משר הביטחון גנץ למנוע את הגעתם ליצירת הפרובוקציות.


בנוסף פניתי ליועמ"ש לעשות שימוש בסמכות שלו לפי סעיף 4 לחוק לשון הרע ולפתוח בחקירה פלילית במטרה להגיש כתב אישום כנגד ארגון "שלום עכשיו"

דמרי מוסיף: "הפייק ניוז שמפיצים אנשי שלום עכשיו בשנאת אחים תהומית, עיוורת ולא מוסברת לא תעזור להם.

אם חס ושלום כתוצאה מההסתה הפרועה שלכם ילד, אשה או מתישב יפצע או חס ושלום יותר מכך, הדם שלו כתוב כבר מעכשיו על מודעות השנאה הקיצונית שלכם.

כולנו מכירים את הפרובוקציות שמבצעים הערבים ואנרכיסטים הקיצונים ובהאשימם את המתיישבים. כולנו יודעים מי מבצע את הפיגועים בהר חברון, ודמי עשרות המתיישבים שנרצחו כאן על ידי רוצחים שפלים פלסטינים זועקים מהאדמה.

והאמת פשוטה- הם ואנרכיסטים הם אלו שמערערים את היציבות באיזור והם אלו שמסכנים את חיי המתיישבים היהודיים החוקים ואת חיילי צהל.


הר חברון היא לא זירת קרב אלא איזור שחיים בו עשרות אלפי ישראלים שומרי חוק, מהאזרחים הנמצאים והתורמים בכל תחום במדינה .

יואילו בטובם האנשים הקיצונים המסוכנים, וישחחרו אותנו מפרובוקציות ההזויות שלהם.
מי שמתבלבל בין אויב לאוהב, בן אח לבן דוד, מי שלא מבחין בין טוב לרע מוטב לו שלא יחרחר ריב ומלחמת תחת כותרת שיקרית של שלום."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: