תגובות

השר לביטחון הפנים חתם הערב מסמך הצהרת כוונות עם מקבילו האוסטרי

במסגרת פגישה שקיימו הערב בירושלים, חתמו השר לביטחון הפנים, עמר בר-לב, ומקבילו האוסטרי, שר הפנים קארל ניהאמר על הסכם הצהרת כוונות המביע הכרה בצורך לחזק את שיתוף הפעולה של אכיפת החוק הפנימית בכל הרמות במאבק בפשיעה הבין-לאומית והבטחת ביטחון הציבור; פעולה ברוח השותפות ושיתוף הפעולה;

במסגרת החתימה, ממשלות ישראל ואוסטריה מביעות את רצונם להידוק שיתוף הפעולה בתחום ביטחון הפנים, במיוחד בתחומי אכיפת החוק נגד:
– פשיעה מאורגנת, סחר והברחת בני אדם, ניצול מיני של ילדים, פשיעת סייבר, הלבנת הון, הונאה ופשיעה כלכלית, שחיתות, זיוף וסחר במסמכים, טרור.

הצדדים מביעים את כוונתם לסכם הסכם דו-צדדי מחייב משפטית במטרה להרחיב ולהעמיק את שיתוף הפעולה בתחום ביטחון הפנים בין הרפובליקה של אוסטריה למדינת ישראל.

בסיום הפגישה אמר השר בר-לב, ״שמחתי לפגוש את שר הפנים של אוסטריה כאן בירושלים. ישראל ואוסטריה חולקות יחסים בילטראליים מצוינים, המבוססים על ערכים דמוקרטיים הדדיים כמו סובלנות, חופש וזכויות אדם בסיסיות. אנו גם חולקים אתגרים משותפים בתחום ביטחון הפנים – ועל הבסיס הזה חתמנו על מסמך הצהרת הכוונות הערב״.קרדיט לתמונות: מירי שמעונוביץ/לע״מאין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: