תגובות

תמיכה רבנית נוספת בתכנית הכשרות של השר כהנא

תמיכה רבנית נוספת בתכנית הכשרות של השר כהנא. הרבנים אלחרר ולדאני: "מחזקים את ידי כבודו בניסיונותיו ובתכניותיו לשיפור מערך הכשרות של מדינת ישראל".

פחות משבוע חלף מאז אושר התקציב וחוק ההסדרים בכנסת, בו גם כלולה תכנית הכשרות אותה קידם השר לשירותי דת מתן כהנא. מאז שאושרה התכנית יותר ויותר רבנים מצטרפים ומביעים תמיכה גלויה בה, לאחרונה היה זה רבה של עפולה הרב שמואל דוד וכעת מצטרפים שני רבנים נוספים.

הראשון הוא הרב משה אלחרר רב העיר שלומי, והשני הרב מאיר לדאני מהמועצה האזורית לב השרון. שני הרבנים הוציאו מכתב תמיכה בשר כהנא וכתבו לו "תקוותנו ואמונתנו שזכויותיו הרבות של כבודו במערכת הצבאית יעמדו לו גם בתפקידו הגדול באזרחות להבריא את מערכת הכשרות במדינת ישראל". השנים מודים כי שנים רבות מערכת הכשרות בישראל לוקה בכשלים רבים, וטרם נעשה מעשה על מנת לשפר ולתקן את הליקויים. שני הרבנים ברכו את השר על נכונותו לפעול ולטפל בבעיות הכשרות.

"אנחנו מחזקים את ידי כבודו בניסיונותיו ובתכניותיו לשיפור מערך הכשרות של מדינת ישראל, ומאמינים ומקווים שהוא יעשה כל אשר בידו 'לנקות את האורוות' ובכך להביא למציאות שיותר ויותר יהודים יאכלו כשר" כתבו הרבנים במכתב התמיכה. השניים אף מגדילים לכתוב וטוענים כי "הגיעה הזמן לרעידת אדמה בתחום הכשרות שתביא לחשבון נפש עמוק ואמונתנו ותקוותנו שכבודו ישכיל ויצליח לעשות זאת, וכמו כל מבצע מתגלגל לתקן את הליקויים שיתגלו ובמיוחד שאנחנו מאמינים בכוונותיך הטובות והישרות".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: