תגובות

הקטל בכבישים: הרוג ושני פצועים בתאונה בכביש 80 סמוך לעַרְעַרַה בַּנֶּגֶב

צוותי רפואה העניקו סיוע ראשוני בזירת תאונה בכביש 80 סמוך לצומת הכניסה לעַרְעַרַה בַּנֶּגֶב.

בשעה 21:30 התקבל דיווח על תאונה קשה בכביש 80 סמוך לעַרְעַרַה בַּנֶּגֶב. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה קבעו את מותו של גבר כבן 30 ופינו לבי"ח סורוקה 2 פצועים, בהם גבר בן 22 במצב קשה עם פגיעה רב מערכתית וגבר בן 21 במצב בינוני.


צוותי כיבוי ביצעו ניתוק מקורות אנרגיה בכלי הרכב וסריקות מקיפות לשלילת הימצאות לכודים נוספים בזירת האירוע.

שוטרים במקום, נפתחה חקירה בידי בוחן תאונות דרכים ממרחב הנגב.

חובש רפואת חירום במד"א יזיאד אלטורה סיפר: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד. הגבר שככל הנראה נפגע מאחד הרכבים שכב על הכביש כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו לקבוע את מותו. 2 נהגי הרכבים, צעירים בשנות ה 20 שנפגעו באורח קשה ובינוני נלכדו וחולצו ע"י לוחמי האש. הענקנו להם טיפול רפואי ראשוני בשטח ופינינו אותם בניידות טיפול נמרץ להמשך טיפול בבית החולים."


צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

סארי אלגלבאן חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בתאונה עם מעורבות שני כלי רכב. הענקנו סיוע ראשוני בזירה לפצוע בינוני כבן 20 ולפצוע קל. כמו כן למרבה הצער חולץ מאחד מכלי הרכב ע"י צוותי הכיבוי צעיר כבן 20 ללא רוח חיים".

רב רשף שמעון ביטון מפקד הכיבוי מסר: "כשהגענו לזירה הבחנו בתאונת דרכים קטלנית ומיד התחלנו בפעולות מורכבות לחילוץ לצערנו בזירת האירוע היה אדם שכוחות הרפואה נאלצו לקבוע את מותו וזהו מחזה לא פשוט."

צילום כב"ה נגב.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: