תגובות

מנסור עבאס נועד עם עבדאללה מלך ירדן בארמון בעמאן. נתניהו: ‏"בנט ממשיך במכירת החיסול של ישראל"

באישור ראש הממשלה נפתלי בנט, יו"ר רע"מ, ‏מנסור עבאס, נועד עם עבדאללה מלך ירדן בארמונו בעמאן.

מלשכת מלך ירדן נמסר: ״הוד מלכותו המלך עבדאללה השני קיבל ביום שלישי את ראש הרשימה הערבית המאוחדת בכנסת ישראל, סגן ד"ר מנצור עבאס, בארמון אל חוסייניה.


במהלך הפגישה הם דנו בהתפתחויות האחרונות בשטחים הפלסטיניים ובדרכים לקידום תהליך השלום, שכן הוד מלכותו המלך אישר את תמיכתה של ירדן באחים הפלסטינים בהשגת זכויותיהם הצודקות והלגיטימיות.

הוד מלכותו הדגיש את הצורך להשיג שלום צודק וכולל על בסיס פתרון שתי המדינות, המבטיח הקמת מדינה פלסטינית עצמאית בקווי ה-4 ביוני 1967, שבירתה מזרח ירושלים.

הוד מלכותו אישר כי ירדן ממשיכה לעשות את כל המאמצים להגן על האתרים הקדושים לאסלאמיים ולנוצרים באל-קודס אל-שריף, בהתבסס על האפוטרופסות ההאשמית עליהם.

בתורו, ד"ר עבאס שיבח את עמדות המלך כלפי המטרה הפלסטינית ואת המאמצים הבלתי נלאים של ירדן לשמר את הסטטוס קוו באל-קודס אל-שריף ואת תמיכתו באיתנותם של הירושלמים, ושיבח את מה שירדן מציעה לפלסטינים בפנים, במיוחד עם לגבי חינוך, חג'ג' ועומרה.

בפגישה השתתפו סגן ראש הממשלה ושר החוץ והיוצאים איימן ספדי ומנהל לשכת הוד מלכותו ד"ר ג'עפר חסן."


ראש הממשלה לשעבר ויו"ר האופוזציה בנימין נתניהו אמר בתגובה לפגישה: ‏"בנט ממשיך במכירת החיסול של ישראל. ראש הממשלה בפועל, מנסור עבאס, נפגש היום עם מלך ירדן. לפי ההודעה הרשמית של ירדן: ״השניים דנו בהתפתחויות בשטחים הפלסטיניים, מלך ירדן הדגיש את עמידתו לצד האחים הפלסטיניים במאמצם להשיג את זכויותיהם״."

ח"כ ישראל כ"ץ: ‏"מנסור עבאס נועד עם עבדאללה מלך ירדן, בנט עודכן. גם מלך ירדן מבין מי האיש החזק בממשלה ונפגש איתו כדי לקדם את סדר היום המדיני. מיד אחרי שקיבל את המיליארדים עבאס, ראש הזרוע הפוליטית של האחים המוסלמים בישראל, מתפנה לתחום המדיני. ומי ידאג למדינת היהודים ? תגידו אתם"

‏ח״כ אופיר סופר: "זה התחיל בניצן הורוביץ שרץ למוקטעה וממשיך כעת במנסור עבאס שבברכת ראש הממשלה הלך לייצג את מדינת ישראל בירדן. בנט החליט להפקיד את מדינת ישראל בידי האנשים שידאגו לאינטרסים של האויבים שלה."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: