‏בעקבות הביקורת: גיסתו של לפיד הודיעה על התפטרותה מקק״ל ומתפקידיה ביש עתיד

ראש הממשלה החליפי ושר החוץ יאיר לפיד כתב לפני זמן קצר בחשבון הפייסבוק שלו: "גיסתי האהובה אילאיל הודיעה לי הבוקר שהיא מתפטרת מקק"ל ומכל תפקידיה ביש עתיד. לא היתה מוכנה לספוג את זה יותר. את ההתקפה הפרועה ברשתות. את ציוצי השופרות. את נתניהו, הנאשם בשלושה כתבי אישום, האיש שהשחית את המערכת במשך שנים, שעומד על הדוכן ואומר "אין הנחתום מעיד על גיסתו" לקול צחוקם הלעגני של כל אלה שמתנגדים לחוק שיאסור מנאשמים בפלילים לכהן בכנסת ישראל.

אם אני הנחתום, הריני מעיד על גיסתי שאין אדם טוב וישר ממנה בעולם ואין לה מושג איך זה נפל עליה. כל מה שהיא רצתה זה להקים את מטה הנשים של יש עתיד. אני זה שביקש ממנה להגדיל ראש, ללכת לקק"ל בהתנדבות ולהלחם שם בשחיתות.


אז היא עזבה. הזירה הציבורית תהיה מהיום מקום טוב קצת פחות. בדירקטוריון קק"ל, שם משמש כיו"ר עמית, שלמה אחיו של אריה דרעי, גם הוא נאשם בפלילים, ינשמו הבוקר לרווחה. אילאיל היא עורכת דין מוכשרת ושאלה הרבה יותר מדי שאלות קשות. שאלות שרק מי שרוצים את טובת הציבור שואלים.

אילאיל תהיה בסדר כמובן. היא אהובה, היא חכמה, אנחנו משפחה חזקה. היא הבטיחה לי שתמשיך להיות פעילה בהתנדבות במטה הנשים, אבל זה לא התפקיד שלה לעמוד בקו האש התקשורתי. אנשי הספינים והמושחתים ניצחו את הקרב הזה, אנחנו נשאר כאן כדי לוודא שהם לא ינצחו במלחמה."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: