תגובות

הסערה וההבהרה: איילת שקד צייצה על "פייק אסון קורונה" – ומיהרה למחוק

הבוקר כתבה שרת הפנים איילת שקד בחשבון הטוויטר שלה: "את פייק אסון הקורונה ניצחנו, המציאות תנצח גם את הפייקים הבאים."


אחרי זמן קצר ובעקבות תגובות נזעמות, השרה מחקה את הציוץ והבהירה: ‏"לכל אלה שמיהרו לקפוץ מחדדת את הניסוח. הקורונה משתוללת באירופה. הודות להחלטה מהירה של ראש הממשלה לתת את הבוסטר מוקדם ולניהול נכון של כל המערכת, נבואות הזעם בישראל לא התגשמו. יש עוד הרבה אזרחים שלא לקחו את הבוסטר, כדאי מאוד לעשות זאת עכשיו."

אחרי כשעה הוסיפה וכתבה: "‏הקורונה היא לא פייק. כמי שהייתה שותפה לניהול משבר הקורונה, עמדה בחזית ההסברה, דחפה לחיסונים מוקדמים וגם בבתי ספר, להחלה מוקדמת של התו הירוק, אי אפשר לחשוד בי שכוונתי הייתה אחרת. הכוונה היייתה אך ורק לנבואות הזעם שחזו את קריסת מערכת הבריאות – שלא קרתה – בזכות ניהול נכון של המגיפה."

בציונות הדתית אמרו בתגובה: "מדינת ישראל מונהגת בידי אנשים לא אחראים, שאינם יודעים להבדיל בין אמת לשקר, בין פייק למציאות. למשפחות 8,124 הנפטרים מהקורונה אנו אומרים, כאבכם הוא אמיתי ואנו איתכם. אנו מתנצלים בשם כנסת ישראל על האמירות חסרות האחריות של שקד וימינה."


חה״כ משה ארבל אמר: ״אילת שקד! אסון הקורונה הוא לא פייק. הוא למעלה מ 8,100 משפחות שכולות שחרב עליהם עולמם. יכולת הכלת המתים שלך מדאיגה מאוד״.

יו"ר מפלגת נעם, ח"כ אבי מעוז (הציונות הדתית): "שקד ממשיכה להכיל את המתים, ממשיכה להכיל את הטרור, ממשיכה להכיל את ההשתלטות על שטחי c וממשיכה להכיל את רמיסת זהותה היהודית של המדינה. לאזרחי ישראל מגיעה ממשלה אחרת, במקום הפייק ממשלה הנוכחית".


(קרדיט צילום: רונן טופלברג)
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: