תגובות

נתניהו במליאה: "מי אמר שלבנט אין השג – יש להם השג ג'ינס במספר חברי הכנסת הנורבגית"

יו"ר האופוזציה, בנימין נתניהו, בסיכום דיוני התקציב: "במקום שנוכל לברך ״על הניסים״ אנחנו מקבלים בתקציב הזה ״על המיסים״, העלאות מיסים וגזירות קשות. זה אופייני כי ממשלת השקר עושה תמיד הפוך ממה שהבטיחה. בנט הבטיח להוריד מיסים. המזל של כולנו שאין מס על ההבטחות של בנט אחרת כלכלת ישראל הייתה קורס לדורות. הם מעלים מיסים על שתייה קלה, כלים חדפ, מס על הפריפריה שקוראים לו בשם מכובס מס גודש. אלה מיסים שיוצרים אפלייה חמורה נגד השכבות החלשות והחברה החרדית ונגד הפריפריה.

המעמד הבינוני והמשפחות החלשות ישלמו מהיום הרבה יותר. אבל בניגוד אליהם, לעשירים דווקא דאגתם. הם יוכלו לפצל דירות ולהקים יחידות דיור בוילות שלהם. לחיילים שלנו לא דאגתם. הבטחתם להעלות את השכר שלהם ולא העליתם בשקל .ממשלת השקרים שלכם הבטיחה שתוריד מחירים. בפועל אתם מעלים מחירים. הדלק עולה, החשמל עולה, התחבורה הציבורית עולה, הפירות והירקות עולים. הכל מתייקר. הכל עולה חוץ מהמנדטים של בנט.:


לפיד יצא לג’יהאד נגד הכספים הקואליציוניים. בפועל הכפלתם את הכספים הקואליציוניים. לפיד גם תקף את החוק הנורווגי והביא היום עם בנט שיא עולמי במספר החכים הנורווגים. לפיד תקף את קק״ל ואמר שהיא צינור להעברת כסף למפלגות. עכשיו הוא מינה את גיסתו לדירקטוריון קק״ל. על זה נאמר – אין הנחתום מעיד על גיסתו.

עם כל הניסיון שלי בפוליטיקה לא העלתי בדעתי שהכסף של אזרחי ישראל יועבר מהתקציב לעמותות של התנועה האיסלאמית. הון עתק. מה הפלא שחמאס ואבו מאזן רוצים שהתקציב הזה יעבור? בראש הממשלה הזאת נמצא מי שהבטיח שלא ישב עם מרצ ולפיד, שיקים ממשלת ימין ולא ישב עם רעמ. בנט שיקר לציבור, שיקר לבוחריו, שיקר לכל אזרחי ישראל. זאת הסיבה לכך שהוא בקושי עובר את אחוז החסימה, אם בכלל.

בנט לקח לועידת האקלים את המשלחת השנייה בגודלה בעולם אחרי ארה״ב. במשלחת הזאת היו לבנט יותר מלווים ממצביעים. ובשביל מה? בשביל בנט חולצה אפורה. הוא מצטלם במסדרון עם מנהיגים שבכלל לא סופרים אותו.

המוני ישראלים שמרגישים מרומים חוזרים היום הביתה ובאים לליכוד ולמפלגות הימין האמיתי. הם רוצים לראות את הממשלה נופלת. הם רוצים ממשלה אמיתית ולא ממשלת ריאליטי.

הממשלה הגרועה הזאת היא הכלאה מוזרה בין חתונה ממבט ראשון והישרדות. קבוצת אנשים שאין בינה שום קשר אמיתי, שכולם יודעים שהם לא יחזיקו זמן, ושהדבר היחיד שמחזיק אותם זה הרצון ל15 דקות של תהילה כוזבת וחולפת.

אני פונה לאלה בקואליציה שדיברנו איתם בימים האחרונים. ראינו אתכם מתכווצים בחוסר נחת ובבושה כי אתם יודעים את האמת. מכרתם את כל העקרונות שלכם בשביל גוב לזמן קצר. ההיסטוריה לא סולחת לאלכס גולדפרבים וזה מה שאתם."אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: