תגובות

ח"כ קרעי בנאומו בכיכר הבימה: "הממשלה האנטי ציונית שהושגה במרמה ונוכלות – תהיה קצרה"

ח"כ קרעי בכיכר בכיכר הבימה בתל אביב ואמר:


ערב טוב לעם ישראל! ערב טוב לאוהבי עמם ומולדתם! לא סתם אני אומר עמם ומולדתם… הסרטון שראינו עכשיו של ארגון חותם, מאיר בזרקור את המאבק המשולב של הזרמים העיליים והתת קרקעיים בתוך הממשלה הזו, המנסים לפגוע בחוסן הלאומי ובזהות היהודית שלנו.

הם מחרפים ומגדפים מערכות אלוהים חיים במטרה לנתק את החיבור השורשי של העם היהודי למורשתו, ושמים על ראש עצבונם את בני השפחה ואת המדינה הפלסטינית במקום את עמם ומולדתם.

דרכנו-אינה-דרכם! בסודם אל תבוא נפשנו, בקהלם אל יחד כבודנו! הממשלה האנטי-ציונית והאנטי-יהודית שהושגה במרמה, בנוכלות, מתוך תערובת של תאוות שלטון וכיבודי שררה, של שנאת יהדות ורמיסת החרדים לדבר ה', ותוך חבירה לגרועים שבאויבינו – תהיה קצרת ימים.
הרי למה הם היו צריכים לרמות? למה הם חייבים את שונאי ישראל בממשלה? בגלל שעם ישראל רוצה ימין! עם ישראל רוצה יהדות! אנשים בחרו ימינה וקיבלו שמאלה! ביקשו יהדות וקיבלו רפורמים! הצביעו לממשלת ישראל וקיבלו ממשלת ישמעאל!
לממשלה הרעה הזו, אנחנו אומרים:
לא-קיבלתם-יפוי-כח-מעם-ישראל, להרוס ולקעקע את המדינה היהודית! בשיבת ציון עלינו לכאן מארבע כנפות הארץ למדינה יהודית! ולא למדינת כל אזרחיה וכל מחבליה בהנהגת מנסור עבאס ואחמד טיבי! אין לכם מנדט למכור את כל הנכסים הלאומיים תמורת נזיד השלטון! גם אם ערוצי התעמולה מוחאים לכם כפיים, וכנופיית שלטון החוק מטפלת עבורכם בבעלי הדעות "הלא נכונות", לנו אין חלק ונחלה איתכם!

המאבק שלנו הוא מאבק משותף על החוסן הלאומי ועל הזהות היהודית. החוסן הלאומי נחלש עד כדי כך, עד ש"אין בנט נוקף אצבעו מלמטה אלא אם כן מועצת השורא מכריזה עליו מלמעלה". וגם בזהות היהודית… אם בזמן מלחמת ששת הימים ממשלת השמאל, מפלגת העבודה!, נלחמה לשחרר את הכותל מהערבים, היום יו"ר העבודה מהשמאל הפרוגרסיבי אומרת שצריך לשחרר את הכותל מהיהודים… ויו"ר ועדת הכשרות בחסות השר כהנא רוצה להיכנס באמ-אמא של הרבנות הראשית… זה לא יאומן! השיגעון שהכרנו מהקרן החדשה שחתרה למדינת כל משוגעיה וכל מחבליה – מתנוסס עכשיו בביזיון על ראשה של הממשלה הזו, שגנבה את המדינה בנוכלות. והכל בכסות של אחדות, ריפוי, כיפה על הראש, תמונות יח"צ עם תפילין, ציטוטי פסוקים ונשיאת שם שמים לשווא.

הם יודעים שדרכם מקולקלת, הם אומרים בחדרי חדרים שזו ממשלה שעושה פיגועים למדינת ישראל, אבל הם לא מסוגלים אחרת. הם צריכים לטהר את השרץ כדי למלא את תאוות השררה. אבל אנחנו, צאצאיהם של אברהם ושרה, נמשיך להילחם בראש יהודי מורם על נצח ישראל.
גם אם נעמוד מעבר אחד של הנהר וכל העולם כולו, כולל מערכת המשפט והתקשורת המגוייסת יעמדו מהעבר השני, לא-נרכין-ראש! אנחנו דור ההמשך, דור יצוק בסלע מורשתו, חוליה נוספת בשרשרת הדורות של יסודות חזקים ואיתנים, ושל חיבור יומיומי, לארץ ישראל ולבורא עולם.


נמשיך להיאבק, כפי שעשינו גם השבוע, בוועדות הכנסת, במליאה, בכיכרות, ובכל הכלים העומדים לרשותנו. לנו יש משהו שאין להם. לנו יש את האמת, ויש לנו אתכם!! יש לנו אתכם, העם היהודי, הפשוט, המיוחד, האוהב, אתכם שדבקים באמת. כי אנחנו ממשיכי דרכם של אבותינו ואמותינו הקדושים, השומרים על תורת ישראל, ארץ ישראל ועם ישראל.

בקרוב בעז"ה נחזור לשלטון עם ראש ממשלה אמיתי בנימין נתניהו!
תודה רבה!


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: