תגובות

ראש הממשלה בנט נפגש עם בייל גייטס בוועדת האקלים: "הוחלט על הקמת קבוצת עבודה משותפת"

ראש הממשלה, נפתלי בנט, נפגש עם ביל גייטס בוועידת האו"ם לשינוי אקלים: "הוחלט להקים קבוצת עבודה משותפת למדינת ישראל ולקרן גייטס בנושא החדשנות בתחום שינוי האקלים".
ראש הממשלה, נפתלי בנט, נפגש היום (ג'), 02 בנובמבר 2021, כ"ז בחשון תשפ"ב, עם ביל גייטס, בוועידת האו"ם לשינוי אקלים. בפגישה השתתפה גם שרת האנרגיה, קארין אלהרר.

רה"מ בנט וגייטס שוחחו על החשיבות שברתימת המגזר העסקי בכלל, וענף ההיי-טק בפרט, למאבק העולמי במשבר האקלים. רה"מ בנט אמר, כי יפעל להסיר חסמים בישראל בתחום זה.

עוד ציין רה"מ, כי ישראל פועלת לשיתוף פעולה אזורי עם שכנותיה בתחום האנרגיה והמים ואמר "למדינות באזורינו יש הרבה שטח אבל גם מחסור במים. לנו אין שטח, ישראל היא מדינה קטנה מאוד, אבל יש לנו את היכולת לייצר אנרגיה שמייצרת מים".

מדברי ראש הממשלה בפתח הפגישה:

"ישראל מוכרת כאומת הסטארט-אפ, ואני חושב שהגיע הזמן שנתעל את האנרגיה הלאומית שלנו, האנרגיה של האנשים וכוח המוח שלהם למלחמה בשינויי אקלים".

שרת האנרגיה, קארין אלהרר:

"אני שמחה על ההזדמנות להשתתף בפגישה עם היזם שהקים את אחת הקרנות החשובות בעולם להשקעה בתחום האנרגיה. כמי שמאמינה שחדשנות, לצד קידום אנרגיות ירוקות והתייעלות, היא אחת הדרכים המרכזיות למאבק במשבר האקלים הפקתי המון מהפגישה לגבי הדרך בה מדינת ישראל יכולה לקדם חברות ישראליות בתחום האנרגיה".


קרדיט צילום: חיים צח/ לע"מ


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: