תגובות

ראש הממשלה בנט נפגש עם ראש ממשלת הודו נרנדרה מודי בוועידת האו"ם לשינוי אקלים

ראש הממשלה, נפתלי בנט, נפגש היום עם ראש ממשלת הודו, נרנדרה מודי, בוועידת האו"ם לשינוי אקלים. ראש הממשלה מודי שב על הזמנתו לראש הממשלה בנט להגיע לביקור רשמי בהודו.

ראש הממשלה, נפתלי בנט, נפגש היום (ג'), 02 בנובמבר 2021, כ"ז בחשון תשפ"ב, עם ראש ממשלת הודו, נרנדרה מודי, בוועידת האו"ם לשינוי אקלים.


דברי רה"מ בנט בפתח הפגישה:

"ברצוני להודות לך. אתה האדם שהתניע מחדש את היחסים בין הודו וישראל. אלה יחסים עמוקים בין שתי תרבויות ייחודיות, התרבות ההודית והיהודית. אני יודע שזה מגיע מלבך. לא מדובר באינטרסים, אלא באמונה עמוקה שאתה מחזיק בה ואנו מרגישים את זה. בשם כל אזרחי ישראל, אנו מעריכים מאוד את הגישה החדשה הזו, זה דבר שייזכר בהיסטוריה. תודה לך.

ניסיוני האישי עיצב את תחושותיי במידה רבה. כפי שאתה זוכר, כשניהלתי חברת היי-טק התמזגנו עם חברה הודית במנהטן. במשרד היו ישראלים והודים רבים, והמפגש ביניהם יצר דינמיקה בלתי רגילה של חדשנות. יש דברים רבים מאוד שנוכל ללמוד מכם, וזה מה שאנו שואפים לעשות.

מטרתנו היא להמשיך את הדרך הנהדרת שהובלת עם קודמי ולהביא אותה לרמה חדשה על מנת שנוכל להבטיח ששתי המדינות יעבדו יחד בנושאי חדשנות, טכנולוגיה, חלל, ביטחון, חקלאות, טכנולוגיות מזון וכמובן טכנולוגיות בתחום האקלים.

ברצוני לנצל את ההזדמנות הזו כדי לאחל לך ולעם ההודי ברכות לרגל חג דיוואלי ולהודות לך שוב על הידידות".


צילום וידאו: עומר מירון/ לע"מ.


צילום סטילס: חיים צח/ לע"מ.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: