תגובות

"מסלול בטוח": 23 ערבים נעצרו בחשד להחזקה, סחר ותיווך של כלי נשק מסוגים שונים

בחודשים האחרונים במסגרת המאבק הנחוש של משטרת ישראל בעבירות השימוש והסחר באמצעי לחימה בניגוד לחוק, ביצעה יחידת אתג"ר פעילות סמויה וייחודית נגד חשודים שביצעו לכאורה עסקאות וסחר באמצעי לחימה באזור המרכז.

במהלך החקירה שבוצעה תוך שילוב אמצעים טכנולוגיים, הצטברו חומרי חקירה המעידים לכאורה כי החשודים עסקו בתיווך, סחר והחזקה של אמצעי לחימה שונים, חלקם ככל הנראה הופנו לביצוע עבירות פשע חמורות כגון: אלימות וירי בחברה הערבית.


הבוקר עם המעבר לחקירה גלויה, נערכו מאות שוטרים בהובלת יחידת אתג"ר מלהב 433, ביחד עם יחידת הגדעונים (יח' 33), החטיבה הטקטית של מג"ב, שוטרים ממתפ"א וממחוז מרכז ויחידות מצה"ל, וביצעו מעצרים של 23 חשודים, תוך ביצוע חיפושים נרחבים בבתיהם בתחומי הארץ ובשטחים, בערים טייבה, רמלה, כפר קאסם, ג'לג'וליה, כפר ברא וקלקיליה, במהלכם נתפסו 2 כלי נשק מסוג קרלו עם מחסניות, אקדח עם מחסנית טעונה וכמויות של תחמושת.

במקביל, בוצעה פעילות "שולחן עגול" נגד עסק בכפר ברא בחשד להפרות חוק במגוון מישורים. בתוך כך, הוקפאו נכסים ובוצעה אכיפה אזרחית וכלכלית בשיתוף רשות המיסים, משרד הבריאות, משרד החקלאות ופיתוח הכפר, היחידה הארצית לחקירות בממונה על חדלות פירעון ושיקום כלכלי וכלבני ימ"ר חטיבת המודיעין שב"ס.

החקירה מנוהלת ע"י משטרת ישראל בליווי פרקליטות מחוז מרכז (אזרחי).

כלל העצורים הועברו לחקירה ובהמשך היום, בכוונת המשטרה להביא את החשודים לדיון בבקשה להארכת מעצרם בבימ"ש השלום בראשל"צ.(קרדיט: דוברות המשטרה).
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: