תגובות

מבצע חיסוני שפעת בכנסת: ח"כים ועובדי המשכן התחסנו במתחם חיסונים שהוקם על ידי כללית

עם בואה של עונת החורף, יצא משרד הבריאות בהמלצה לכלל האזרחים להתחסן נגד נגיף השפעת. על מנת לעודד את ההתחסנות, ביוזמת מרפאת הכנסת, הוקם היום (ב) מתחם חיסונים מיוחד במשכן הכנסת לטובת עובדי הכנסת וחברי הכנסת שישמשו דוגמה אישית לאזרחים.

במתחם החיסונים של כללית, נרשמה היענות יפה מחברי כנסת, יועצים פרלמנטריים ועובדי הכנסת שהתפנו מעיסוקיהם הרבים והגיעו להתחסן ולהגן על עצמם מפני המחלה וסיבוכיה. בין המתחסנים היה גם שר הבריאות לשעבר חבר הכנסת הרב יעקב ליצמן שאמר "אני חושב שכללית עשו דבר חשוב וחיסנו נגד שפעת בכנסת…., אני רוצה להודות להם על על כך״.


רופא הכנסת, ד"ר נעם אופק: "אני שמח על ההיענות הגבוהה של עובדי הכנסת למבצע החיסונים. במיוחד השנה, על רקע מגיפת הקורונה, חשוב מאוד להתחסן נגד שפעת ויש למהר לעשות זאת".

מיכאל מישורי דרעי, מנהל מחוז ירושלים של כללית : "אני שמח על הדוגמא האישית שהראו נבחרי הציבור ועובדי הכנסת. נכון להיום, מעל 550,000 לקוחות כללית כבר התחסנו נגד שפעת. אני קורא לכל מי שטרם עשה זאת להגיע ולהתחסן באחת מהמרפאות של כללית שקרובה לביתכם ובמתחמי החיסון."

כללית הצטידה השנה במלאי של 1.3 מיליון חיסוני שפעת החיסון מיועד למטופלים בגילאי חצי שנה ומעלה ועוד 20,000 חיסוני וירוס חי מוחלש בתרסיס (פלומיסט) המיועד רק לגילאי 2-49.

החיסונים ניתנים במרפאות האם, במרכזי בריאות האישה, במרכזי בריאות הילד, טיפות חלב ובמתחמי חיסון לקורונה בעמדות נפרדות לחיסון שפעת.

מומלץ לזמן תור באתר, באפליקציה או במרפאה.קרדיט צילום: דוברות כללית.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: