תגובות

מעבר מיתר: 2 הרוגים, פצוע קשה ובינוני בתאונת דרכים בין שני כלי רכב

צוותי רפואה העניקו סיוע רפואי למספר נפגעים (פלס') בזירת תאונה דרכים קטלנית בין מעבר מיתר למיתרים.

לפני זמן קצר התקבל דיווח אודות תאונת דרכים קשה בין מעבר מיתר למיתרים, צוותי רפואה והצלה שהגיעו למקום קובעים את מותם של 2 נפגעים ופינו לביה"ח סורוקה שני נפגעים במצב בינוני, ובינוני עד קשה (פלסטינים), הכביש נחסם לתנועת כלי רכב.


במד"א מעדכנים כי בשעה 06:11 התקבל דיווח על תאונת דרכים חזיתית בין 2 כלי רכב (פלשתינאים) בכביש 60 מזרחית למעבר מיתר. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח סורוקה גבר כבן 35 במצב קשה עם פגיעה רב מערכתית וגבר כבן 28 במצב בינוני עם חבלת ראש. 2 פצועים נוספים מחוסרי הכרה פונו ע"י הסהר האדום לשטחי הרשות.

צילום: מחלקת ביטחון מ.א הר חברון.

חובש בכיר רכוב על אופנוע מד"א שי אראל סיפר: "מדובר בתאונת דרכים חזיתית קשה מאוד ובמקום הייתה המולה גדולה. 3 מתוך ארבעת הפצועים היו לכודים בתוך הרכבים ומיד התחלנו בבדיקות וטיפול רפואי. 2 מהפצועים שהיו מחוסרי הכרה ברכב שעמד בשול חולצו ע"י כוחות הכיבוי ופונו באמבולנס של הסהר האדום. הפצוע שהיה מחוץ לרכב התהלך בזירה והפצוע הנוסף מהרכב השני גם כן חולץ כשהוא במצב קשה. הענקנו לשניהם טיפול רפואי במקום והם פונו בניידות טיפול נמרץ של מד"א לבי"ח סורוקה."


צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

בכב"ה מעדכנים כי במוקד 102 של מחוז דרום התקבלו הבוקר מספר דיווחים על תאונת דרכים קשה על כביש 60 בין מחסום מיתר לישוב שימעה.

כוחות כיבוי וחילוץ מתחנות חורה וב״ש שהגיעו למקום זיהו תאונה בין שני כלי רכב פרטיים שהתנגשו חזיתית ושבתוך הרכבים ישנם לכודים. לוחמי האש החלו בפעולות חילוץ באמצעות כלים הידראוליים של הלכודים והעבירו אותם להמשך טיפול רפואי.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: