תגובות

מכת הגניבות בבני ברק: שוב – נתפס רעול פנים, זמן קצר לאחר שפרץ וגנב מחנות עשרות אלפי ₪

הלילה, מעט לאחר חצות, התקבל דיווח במוקד הארגון מתושב בני ברק, על אדם חשוד שמסתובב בצורה מחשידה באזור רחוב אחיעזר בעיר.

תיעוד ממצלמת האבטחה המתעדת את הפריצה ואת המתנדבים הראשונים שהגיעו למקום.

מתנדבים שהגיעו למקום זיהו את החשוד והחלו לעקוב אחריו. לאחר מעקב של כחצי שעה הבחינו המתנדבים בחשוד כשהוא מנסה לפרוץ לדלת צדדית של חנות הלבשה xsos הנמצאת באזור.


לאחר שהצליח לפרוץ את הדלת, הוא נכנס פנימה תוך שהוא נועל את דלת החנות אחריו. המתנדבים שהיו במקום יצרו באופן מיידי קשר עם בעל החנות, שנשאר עם המתנדבים בקו פתוח ודיווח להם שהוא אכן רואה את הפורץ מסתובב בחנות וגונב כסף מהקופות.

מתנדבים נוספים שהוזעקו למקום החלו לסרוק את הבניינים והרחובות הסמוכים כדי לאתר תצפיתנים ולמנוע בריחה של החשוד, כמו כן התפרסו המתנדבים בבניין החנות שמשתרעת על פני 4 קומות. לאחר מספר דקות, כאשר הגיע בעל החנות, הוא פתח אותה בפני המתנדבים בכדי שיכנסו פנימה ויעכבו את החשוד.

לאחר חיפוש של מעל ל-20 דקות, אותר הפורץ כשהוא מתחבא מתחת לערימת חליפות בקומה השלישית כשלידו שקית עם 35,000 ש"ח מזומן וכפפות. החשוד – תושב אלעד כבן 25 הודה במעשים ועוכב במקום ע"י מתנדבי הארגון עד להגעת כוח משטרה.

בלשים של מרחב דן שהגיעו למקום עצרו את החשוד והובילו אותו לתחנת המשטרה. בהמשך יוחלט האם להביאו בפני שופט לצורך הארכת מעצרו.

בעל המקום שעקב מקרוב אחר פעילות המתנדבים דרך מצלמות האבטחה, הודה בהתרגשות לעשרות המתנדבים שפעלו במשך כשעה ללא לאות וחתרו למגע עם הפורץ תוך שהוא מדגיש את תועלת מתנדבי ארגון השומרים בעיר.


תמונות מזירת האירוע, קרדיט: דוברות השומרים.

מוקד הארגון זמין לשירות הציבור 24 שעות ביממה 1700700963


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: