תגובות

כשר בהשגחת הרבנית מלינובסקי: סרטון של ח"כ יוליה מלינובסקי מעורר סערה

יו"ר הועדה לשירותי דת יוליה מלינובסקי חושפת את כוונתה האמיתית בנוגע ל'רפורמת הכשרות": בסרטון טיקטוק שפרסמה מלינובסקי, היא תועדה מסמנת על כשרויות הבד"צים החרדיים בעיוות פרצוף מזלזל לשלילה, ועל "בד"צ יוליה מלינובסקי בראשותה" היא מצביעה לחיוב.

במטה המאבק ברפורמת הכשרות אמרו בתגובה: "ח"כ מלינובסקי הוכיחה הבוקר רמות חדשות של אטימות. במחיר של ריסוק הרבנות בישראל, היא גורמת לפיטורי אלפי עובדים ומצמיחה תאגידים פרטיים ויקרים שיעלו את יוקר המחיה לאזרחי המדינה.


המשך ריצת האמוק לקידום רפורמת הכשרות ללא מתן מענה לצרכי אלפי עובדי מערכת הכשרות, הוא עוול חברתי נוראי. מבחינת ח"כ מלינובסקי והשר מתן כהנא, זעקותיהם של 4000 משגיחי כשרות ומאות עובדי המועצות הדתיות, הם סיבה לסרטון לועג ומגחיך.

סרטון הטיקטוק של מלינובסקי מוכיח שאין לה שמץ של הבנה בתוצאות רפורמת הכשרות שתגרום לעליה מיידית ביוקר המחיה, תוך שהיא לועגת לאלפי עובדים שישארו בקרוב ללא עבודה".

הרב עמיחי אליהו יו"ר איגוד רבני קהילות אמר בתגובה: ״מילינובסקי אומרת את מה שהשר מתן כהנא מנסה להסתיר. זוהי לא רפורמה בכשרות אלא רפורמה בזהותה היהודית של המדינה. בחסות בלוריתו המתנפנפת והשימוש היחצני הזול בעברו הצבאי משקר כהנא לכולנו ורומס את מערך הכשרות של מדינת ישראל. אני מתקשה להבין מדוע כהנא מתעקש להיות האדיוט השימושי של גלעד קריב מרב מיכאלי ואביגדור ליברמן.״


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: