תגובות

‏בזמן החלפת גלגל: בן 42 נהרג מפגיעת משאית סמוך לצומת יער חדרה

המשטרה פתחה לפני זמן קצר בחקירה עם קבלת דיווח על גופת אדם שנמצאה מוטלת על כביש 4 סמוך ליציאה הדרומית מחדרה.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.


בשעה 06:00 התקבל דיווח על הולך רגל שנפגע ממשאית, בזמן החלפת גלגל ברכב, בכביש 4 סמוך לצומת יער חדרה. חובשים ופראמדיקים של מד"אצשהגיעו למקום, דיווחו על גבר בן 42 שנהרג במקום וקבעו את מותו.

מחקירה ראשונית עלה כי בזמן שהנהג, תושב חדרה ירד מרכבו, הוא נפגע ממשאית שעברה במקום ומותו נקבע במקום. הנהג הפוגע, תושב ג'סר א זרקא בן 25 עוכב לחקירה ביחידת בוחני התנועה של מרחב מנשה.

פאראמדיקית מד"א שולמית ארינוס, סיפרה: "ראינו בשולי הכביש רכב פרטי עם תקר בגלגל, בסמוך ליד גדר ההפרדה, שכב גבר כבן 40 מחוסר הכרה, עם חבלה רב מערכתית קשה מאוד, ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים, ולצערנו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו. בהמשך הכביש עמדה המשאית עם סימני פגיעה בחלקה הקדמי, נהג המשאית גבר בשנות השלושים היה נסער ולא נזקק לטיפול רפואי."

קרדיט: דוברות המשטרה.


דוד בירנבוים חובש איחוד הצלה מסר: "למרבה הצער נקבע מותו עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל. לדברי עוברי אורח הוא נפגע מהמשאית כשיצא מרכבו לתקן תקר (פנצ'ר) בגלגל".

באגף דוברות והסברה של איחוד הצלה מציינים כי בשנים האחרונות אירעו מספר רב של תאונות עקב עצירה בשולי הכביש. ראוי ומומלץ לנקוט בכללי הבטיחות והזהירות בעת עצירה בשול הכביש ולהימנע ככל הניתן מעצירה בשולי הכבישים מה שגורם למרבה הצער לתאונות קשות וקטלניות.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: