תגובות

סמוך לנתניה: גבר בן 68 נהרג לאחר שנפגע מרכבת נוסעת

גבר בן 68 נהרג כתוצאה מפגיעת רכבת בסמוך למחלף חבצלת.

בשעה 11:39 התקבל דיווח על גבר שנפגע מרכבת, צפונית למחלף נתניה. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה דיווחו על גבר בן 68 ללא סימני חיים וקבעו את מותו.


בוחני התנועה של במשטרה פתחו בחקירה לברור נסיבות התאונה.

מתחקיר ראשוני שבוצע על ידי רכבת ישראל עולה כי מדובר בעובד אשר סיפק שירותים לחברה קבלנית אשר מבצעת פרויקטי תשתית עבור הרכבת.

במסגרת עבודתו הגיע הבוקר לסיור באיזור ומסיבות שאינן ידועות עדיין עלה על המסילה וללא תיאום עם גורמי הפיקוד והבטיחות של רכבת ישראל, וזאת בניגוד לנהלי העבודה והבטיחות בקרבת מסילה.

בעקבות האירוע הנחה מנכ"ל רכבת ישראל על תחקיר מעמיק לאירוע וחידוד נהלי הבטיחות בכל הפרויקטים המבוצעים בקרבת המסילה.

רכבת ישראל משתתפת בצערה העמוק של המשפחה ופועלת בשיתוף פעולה עם המשטרה וכלל הגורמים הבודקים את האירוע.


בהנחיית המשטרה, הופסקה תנועת הרכבות באיזור. לפי שעה ובאופן זמני רכבות מכיוון צפון תסיימנה נסיעתן בתחנת חדרה מערב, ומכיוון דרום בתחנת נתניה.

לנוסעים מחיפה והצפון שיעדם תל אביב מומלץ להיעזר בשירותי תחבורה ציבורית חלופית הסמוכה לתחנות חיפה חוף הכרמל או מרכזית המפרץ.

לנוסעים מהדרום ותל אביב שיעדם חיפה והצפון מומלץ להיעזר בשירותי תחבורה ציבורית הסמוכה לתחנות ת"א סבידור מרכז ות"א ההגנה.

אחרי כשעה וחצי הרכבת חזרה לשירות כשגרה.

(צילום: דוברות איחוד הצלה).

פראמדיק מד"א דניאל סילוק סיפר: "עצרנו עם הניידת טיפול נמרץ בשולי כביש החוף והלכנו רגלית לפסי הרכבת. הפצוע שכב מחוסר הכרה ועם חבלת קשה מאוד בפלג גופו העליון, ביצענו בו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ונאלצו לקבוע את מותו במקום."

אליעזר ליפשיץ חובש איחוד הצלה מסר: "למרבה הצער נקבע מותו עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל. לדברי עוברי אורח הוא נפגע מהרכבת תוך כדי עבודתו בסמוך לפסי הרכבת".

(צילום: בנימין סעדיה, תיעוד מבצעי מד"א)


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: