תגובות

רצח בבית שמש: בן 27 דקר את אימו למוות – האחות הזעיקה את המשטרה

כוחות משטרה הוזעקו לעיר בית שמש בעקבות דיווח שהתקבל מצעירה אודות אם לתשעה ילדים שנדקרה בביתה.

בעקבות הדיווח, שוטרים הוזעקו אל בית המגורים בעיר, ועצרו את בנה של האישה בחשד לרצח, והוא הועבר לחקירה במשטרה.


צוותי רפואה העניקו לאישה בת 52 טיפול רפואי ולאחר זמן קצר נאלצו לקבוע מותה. חוקרי המשטרה וזיהוי פלילי, החלו בחקירת המקרה תוך איסוף הממצאים בזירה.

מחקירה ראשונית עולה, כי בנה בן ה-27 של הנרצחת החרדית, השתחרר בימים האחרונים מטיפול פסיכיאטרי והיה מעורער בנפשו. הוא הסתובב ברחוב, ביקש סיגריות ואמר: "אמא לא מסכימה לי סגריות".

דובר מד"א, זכי הלר מוסר כי "בשעה 09:36 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירושלים, על אישה מחוסרת הכרה על רקע אלימות, ברחוב הרב ישראל גרוסמן, בבית שמש. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ולאחר ניסיונות החייאה, קבעו את מותה של אשה בשנות ה- 50."

חובש על אופנוע מד"א משה הלל, סיפר: "כשהגענו למקום, ראינו אשה בשנות החמישים מחוסרת הכרה, עם סימני אלימות קשים, הענקנו לה טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה, הפציעות היו קשות מאוד ובתוך ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה."

ממשטרת ישראל נמסר: הבוקר מעט אחרי השעה 09:30, התקבל במשטרה דיווח מבני משפחה ששהו בדירה כי צעיר תוקף את אימם בביתם בעיר בית שמש. שוטרים שהגיעו לדירה בתוך דקות בודדות, עצרו את החשוד (27) במעשה, בנה של האשה, וגורמי רפואה שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע את מותה של האם (52).


כוחות משטרה נוספים בהם חוקרי הזיהוי הפלילי של מחוז ירושלים ומעבדה ניידת לזיהוי פלילי, הגיעו אף הם לזירה והחלו בחקירת המקרה תוך איסוף ממצאים.

החשוד במעשה הועבר לחקירה במשטרה והחקירה נמשכת. לפני זמן קצר, סגן מפקד מחוז ירושלים תנ"צ דני לוי הגיע לזירה וקיים הערכת מצב במקום. חקירת המקרה הוטלה על היחידה ללוחמה בפשיעה של מרחב ציון.

במהלך הסופ״ש יובא החשוד במעשה הרצח לבימ"ש, שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרו לטובת המשך החקירה.

קרדיט צילום: דוברות המשטרה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: