תגובות

אירוע חריג בעמק יזרעאל: ‏יוגב כהן בן 28 נהרג לאחר שנפל מכדור פורח ופגע ברכב

בשעה 06:37 התקבל דיווח על גבר שנפל מכדור פורח ופגע ברכב שנסע בכביש 60 עפולה נצרת, סמוך למושב בלפורייה שבעמק יזראל. חובשים ופראמדיקים של מד"א שהגיעו למקום, דיווחו על גבר בן 28 ללא סימני חיים וקבעו את מותו.

ההרוג הוא איש צוות בכדור פורח בשם יוגב כהן קיבוץ יזרעאל.


יוגב כהן ז"ל.

מחקירה ראשונית עולה כי יוגב עבד ביחד עם שלושה אנשי צוות והיה אמור לאזן את הכדור בהמראה ואז לשחרר, השלושה שחררו והוא נשאר תלוי, צעקו לו לעזוב והוא לא שחרר. איש צוות נוסף הנחית את הכדור מיד אחרי הנפילה, באזור התאונה.

צילום: אשר עמר.


צילום רגע הנפילה.

שוטרי משטרת ישראל הגיעו למקום האירוע והחלו בחקירת נסיבות המקרה. הנוסעים שהיו בכדור מתושאלים כעת על ידי חוקרי המשטרה.

תמונה אחרונה, דקות לפני האירוע.

הכביש נחסם משני הכוונים למשך מספר שעות.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

פאראמדיק מד"א מאור אטדגי, סיפר: "כשהגענו למקום, ראינו במרכז הכביש גבר כבן 30 מחוסר הכרה עם חבלה רב מערכתית קשה מאוד , הוא היה ללא נשימה וללא דופק, ביצענו בדיקות רפואיות ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו. במרחק של כ- 150 מטר, ראינו בצד הכביש רכב עם פגיעה, נוסעי הרכב לא נזקקו לטיפול."

יוסי ברמינקה מתנדב זק"א צפון שטיפל בזירה, אמר: "מדובר במקרה חריג, גבר בשנות ה20 לחייו איש צוות קרקע שמתפעל את הבלון מסיבה שאינה ברורה נתלה על הבלון שהתרומם לפתע ונפל מגובה כ-50 מטר והתרסק על רכב בכביש 60 סמוך לצומת בלפוריה, כשהגענו לזירה מצאנו את הגבר מוטל על הכביש ללא רוח חיים, לצערי נותר לנו רק לעשות את מלאכת הקודש ולטפל בכבוד המת בזירה הקשה."

צילום: דוברות זק"א.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: