תגובות

המאבק בפשיעה בחברה הערבית: נשק וסמים נתפסו ברכב במזרח ירושלים – חשוד בהחזקתם נעצר

הבוקר, בפעילות השיטור העירוני של מחוז ירושלים יחד עם שוטרי תחנת שפט, אותר חשוד שמתעסק עם רכב נטוש הסמוך לגן משחקים בשכונה במזרח ירושלים.

כשראה החשוד את השוטרים בשטח, הוא עורר את חשדם וסגר את תא המטען של הרכב בפתאומיות.


כשהשוטרים שאלו אותו לפשר מעשיו והתעסקותו עם הרכב, טען כי החביא בפנים מתנה לאמא שלו.

בשלב זה הוזעק למקום חבלן משטרתי לפתיחת תא המטען שננעל ובדיקת הרכב, ולאחר חיפוש שערכו ברכב השוטרים בתוכו, איתרו אקדח מסוג FN, מחסניות תואמות, וכן חומר החשוד כסם מסוגים שונים, שנתפס גם על גופו של החשוד שנעצר.

השוטרים עצרו את החשוד (26) תושב מזרח ירושלים) והוא הועבר לחקירה בתחנת המשטרה.

תפיסה זאת, מצטרפת למספר תפיסות שהיו לאחרונה במזרח ירושלים בפעילות משטרתית יזומה, ובמהלכן נתפסו כלי נשק מסוג M16, קארל גוסטב, תחמושת ורימון הלם. רק בשבוע שעבר, איתרו שוטרי מחוז ירושלים בחיפוש בבית במזרח העיר, כלי נשק מסוג M16, וכן חומר החשוד כסם מסוג "נייס גאי" במשקל של למעלה מ- 2 ק"ג. הנשק והסמים הוסתרו מתחת לשטיח בתוך מנהרה קטנה שהייתה בתוך הבית.

ממשטרת ישראל נמסר כי "לצד אתגרי שמירת הסדר והביטחון בירושלים, מפקד מחוז ירושלים ניצב דורון תורג׳מן, הנחה את כלל יחידות המחוז לרכז משאבים ומאמץ בטיפול נחוש ובלתי מתפשר בעבירות האלימות והנשק במזרח העיר ירושלים, וכן לפעול למיצוי הדין עם המעורבים בעבירות אלו."


עוד ציינו: "משטרת ישראל תמשיך כל העת במאבק הנחוש והבלתי מתפשר באמצעי לחימה בלתי חוקיים, ובאלו המחזיקים בהם בניגוד לחוק."

תמונות הנשק והסמים שנתפסו. קרדיט צילום: דוברות המשטרה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: