תגובות

ההרוג בתאונה הקטלנית הבוקר: צלם חדשות 12 אלישע מרון בן 58 תושב זכרון יעקב

‏ההרוג בתאונה הקטלנית הבוקר בכביש 4 הוא צלם חדשות 12 אלישע מרון בן 58, תושב זכרון יעקב. אלישע עבד עבור חברת החדשות למעלה מעשור. הוא הותיר אחריו אישה ושלושה ילדים.

הבוקר בשעה 08:43 התקבל דיווח על תאונת דרכים בין רכב למשאית בכביש 4 מעין הוד לכיוון עין כרמל. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה קבעו את מותו של נהג הרכב הפרטי ופינו לבי"ח רמב"ם את נהג המשאית, גבר בן 47 עם חבלות בגפיים במצב קל.


נסיבות התאונה נבדקות ע"י בוחני התאונה של מרחב מנשה.

מחברת החדשות נמסר כי היא מוכת צער והלם על מותו הבוקר של אלישע מרון חברם היקר, צלם חברת החדשות בצפון, שנהרג בתאונה.

מנכ"ל חדשות 12, אבי וייס, ספד לו: "אלישע היה איש אהוב וחבר יקר לנו, מקצוען מסור בשטח, שהביא אל המסך עשרות רבות של כתבות לצד כתבינו. אנחנו כואבים כל-כך את מותו הטרגי ושולחים חיבוק ותנחומים למשפחתו ולילדיו".

מנהל מרחב כרמל במד"א ארז גלר סיפר: "מדובר בתאונה קשה מאוד. הרכב הפרטי שנפגע קשות התהפך על צידו והנהג נלכד כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד תוך כדי פעולות החילוץ המורכבות ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו. נהג המשאית שהייתה בשול הכביש ונפגע באורח בינוני בגפיים טופל בשטח ופונה בניידת טיפול נמרץ להמשך טיפול בבית החולים."

(צילום: דוברות מד"א)


גל יזרעאלי ראש סניף איחוד הצלה חוף הכרמל מסר: "מדובר בזירה קשה של תאונה עם מעורבות משאית ורכב פרטי שהתהפך. למרבה הצער נהג הרכב הפרטי נלכד ברכבו ללא רוח חיים וגופתו חולצה ע"י צוותי הכיבוי".

טלי כהן סגנית ראש סניף איחוד הצלה חוף הכרמל הוסיפה: "הענקנו בזירה סיוע ראשוני לנהג המשאית שנפצע בינוני. לאחר מכן הוא פונה למרכז הרפואי רמב"ם בחיפה. עומסי תנועה נוצרו עקב אופי התאונה".

ישראל לזר מתנדב זק״א צפון שטיפל בזירה: ״מדובר בתאונה קטלנית עם מעורבות משאית ורכב פרטי, כשהגענו למקום ראינו את המשאית והרכב הפרטי בתעלה בשול הכביש, הרכב הפרטי היה הפוך על צידו ומרוסק לגמרי מעוצמת ההתנגשות, הנהג כבן 60 נלכד ברכב המרוסק וחולץ ע״י צוותי הכיבוי כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, לצערי פראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותו במקום, מתנדבי זק״א צפון טיפלו בכבוד המת ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה.״

(קרדיט לתמונה: באדיבות המשפחה)


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: