תגובות

הקטל בכבישים: נהג רכב כבן 60 נהרג מפגיעת משאית בכביש 4 סמוך לעין הכרמל

נהג רכב כבן 60 נהרג בתאונה עם משאית בכביש 4 בסמוך לקיבוץ עֵין כַּרְמֶל.

בשעה 08:43 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל על ת.ד בין רכב למשאית בכביש 4 מעין הוד לכיוון עין כרמל. חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של נהג הרכב הפרטי גבר כבן 60 ופינו לבי"ח רמב"ם את נהג המשאית גבר בן 47 עם חבלות בגפיים במצב קל.


נסיבות התאונה נבדקות כעת ע"י בוחני התאונה של מרחב מנשה.

מנהל מרחב כרמל במד"א ארז גלר סיפר: "מדובר בתאונה קשה מאוד. הרכב הפרטי שנפגע קשות התהפך על צידו והנהג נלכד כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד תוך כדי פעולות החילוץ המורכבות ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו. נהג המשאית שהייתה בשול הכביש ונפגע באורח בינוני בגפיים טופל בשטח ופונה בניידת טיפול נמרץ להמשך טיפול בבית החולים."

(צילום: דוברות מד"א)

גל יזרעאלי ראש סניף איחוד הצלה חוף הכרמל מסר: "מדובר בזירה קשה של תאונה עם מעורבות משאית ורכב פרטי שהתהפך. למרבה הצער נהג הרכב הפרטי נלכד ברכבו ללא רוח חיים וגופתו חולצה ע"י צוותי הכיבוי".

טלי כהן סגנית ראש סניף איחוד הצלה חוף הכרמל הוסיפה: "הענקנו בזירה סיוע ראשוני לנהג המשאית שנפצע בינוני. לאחר מכן הוא פונה למרכז הרפואי רמב"ם בחיפה. עומסי תנועה נוצרו עקב אופי התאונה".


( צילום: דוברות איחוד הצלה.)

ישראל לזר מתנדב זק״א צפון שטיפל בזירה: ״מדובר בתאונה קטלנית עם מעורבות משאית ורכב פרטי, כשהגענו למקום ראינו את המשאית והרכב הפרטי בתעלה בשול הכביש, הרכב הפרטי היה הפוך על צידו ומרוסק לגמרי מעוצמת ההתנגשות, הנהג כבן 60 נלכד ברכב המרוסק וחולץ ע״י צוותי הכיבוי כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, לצערי פראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותו במקום, מתנדבי זק״א צפון טיפלו בכבוד המת ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה.״

(צילום: אהרן ברוך לייבוביץ.)


תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: