תגובות

"ביקור מרגש": שר הביטחון גנץ וזיו שילון ביקרו את איציק סעידיאן ומשפחתו בתל השומר | צפו

שר הביטחון בני גנץ ביקר היום את פצוע צה"ל איציק סעידיאן המאושפז בבית חולים תל השומר ואת משפחתו ביחד עם זיו שילון וראש מחוז ירושלים באגף השיקום תמר גליל והמג"ד של איציק מצוק איתן אל"מ ארז אלקבץ.

לביקור התלוו מטעם בית החולים פרופ׳ יוסי חייק, מנהל המערך לכירורגיה פלסטית ומרכז הכוויות הלאומי בשיבא וד"ר מוטי חרץ, מומחה בכיר לכירורגיה פלסטית ומנהל היחידה הלאומית לכוויות בשיבא ופרופ' ארנון אפק, המשנה למנהל המרכז הרפואי.


עוד הגיע לביקור הזמר דוד ד'אור שחיבר שיר ושר אותו לאיציק.

בסיום הביקור אמר שר הביטחון גנץ: "ביקרנו את איציק הבוקר בביקור מרגש. איציק ערני, מתקשר, מדבר, שומע את דוד ד'אור שר לו. זה, היה מאוד מרגש, ממש משמח לראות את ההתקדמות. הוא נמצא במקום הכי טוב האפשרי לטיפול והוא מקבל את הטיפול הכי טוב שאפשר".

זיו שילון אמר: "אני כבר פעם שנייה פה עם השר, זה בטח מעצים את העוצמות, בטח השיר של דוד. זה חשוב להבין שהדרך של המשפחה ושל איציק עוד ארוכה והטיפול פה בשיבא הוא מסור, אני באמת מחבק. הזכות הגדולה היא באמת שאנחנו מצליחים בזכות השר לשנות את החיים של כל פצועי צה"ל, זה תהליכים, זה לוקח זמן אבל אני יודע כמה השר מתעסק בזה באופן אישי וכמה זה חשוב לכם אבל בסוף זה יקרה ויושלם סוף התהליך".


קרדיט: אריאל חרמוני – משרד הביטחון.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: