תגובות

רשת גוד פארם נכנסת לתחום בדיקות הקורונה ומשיקה עמדות לבדיקות מהירות במחיר מוזל

בשורה צרכנית: רשת גוד פארם מודיעה על כניסה לתחום בדיקות הקורונה ופותחת עמדות ראשונות לבדיקות אנטיגן מהירות, במחיר 49.90 שקלים בסניף הדגל בתל אביב ובסניף ראשון לציון.

בימים הקרובים יושקו עמדות בסניפי הרשת באיזור הדרום כמו באר שבע וכן בערים נוספות בצפון ובמרכז.


בנוסף לבדיקות המהירות, המיועדות בעיקר לתו ירוק, ניתן יהיה בהמשך לבצע בסניפי גוד פארם, גם בדיקות PCR לפני טיסה וכן בדיקות סרולוגיות במחיר תחרותי.

בדיקות האנטיגן המהירות יתבצעו על פי הנחיות משרד הבריאות באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת של סופיה, חלוצת הבדיקות המהירות בארץ, המאפשרת לקבל תוצאה מיידית, בזמן אמת, תוך 15 דקות.

רמי לוי, מבעלי גוד פארם מסר כי: "כולנו צריכים להמשיך לחיות לצד הקורונה והחלטנו להיאבק למען הצרכן כדי להתאים את המחירים גם בתחום הבדיקות. חשוב לנו להבטיח לציבור שתמיד נפעל להיות הזולים ביותר. הכוח הוא בידיים של הצרכנים ואני בטוח שהם יעשו את השיקול הנכון ויבואו אלינו לגוד פארם כדי לבצע בדיקות אמינות שמחירן יהיה תחרותי לאורך זמן. כמו כן, אנו עובדים על ייבוא בדיקות ביתיות במחיר הזול בישראל, משבוע הבא".

אדם פרידלר מייסד ומנכ"ל גוד פארם הוסיף כי: "החלטנו להוות אלטרנטיבה צרכנית גם בשוק בדיקות הקורונה ולאפשר לקהל הרחב לקבל שירות מהיר ואיכותי במחיר נגיש. הצורך בבדיקות לסוגיהן נוגע בפלחים רבים באוכלוסייה ולכן בנינו מודל בריא ויציב עם סופיה. בחרנו להוזיל את הבדיקות למחיר לואו קוסט כחלק מהמשך החזון של גוד פארם להמשיך ולהטיב עם הצרכנים".


ערן אטדגי מנהל תפעול בסופיה ישראל הדגיש כי: "אנחנו כבר נערכים לביקושים גבוהים מהציבור ומתכוונים שהכל יתנהל באופן יעיל, רגוע ובלי עיכובים. אני מזמין את הציבור להגיע, לבצע בדיקה בשיטות מתקדמות ליד הבית ולקבל מיידית תוצאה אמינה אשר תאפשר לנרמל באופן משמעותי את החיים לצד הקורונה".

בנוסף לסניף הדגל של הרשת באבן גבירול 166 בתל אביב וסניף ראשון לציון ברחוב הרצל 70, בימים הקרובים יפתחו עמדות בדיקה נוספות בסניפי גוד פארם ברחבי הארץ. מגוון הבדיקות השונות אשר יוצעו ברשת מיועדות לטובת כל השימושים האפשריים כמו תו ירוק, טיסה לחו"ל, זיהוי הימצאות נוגדנים וכמובן לשקט נפשי.

סופיה ישראל היא בדיקת האנטיגן המהירה הוותיקה והנפוצה בישראל ועומדת גם מאחורי ההצלחה הטכנולוגית של האיים הירוקים באילת ובים המלח. כל מכשיר נייד יכול לבצע כ-100 בדיקות אנטיגן בשעה ללא תלות במעבדה או שינוע דגימות. המכשירים כוללים ברקוד מובנה ושלוש רמות בקרה ומאפשרים לשדר את תוצאות הבדיקה בזמן אמת לנבדקים ולמחשבי משרד הבריאות. סופיה היא בדיקת הקורונה המהירה הראשונה בעולם שאושרה על ידי ה-FDA והמעבדה לנגיפים במשרד הבריאות ובוצעו בעזרתה כבר מאות אלפי בדיקות בישראל ועשרות מיליוני בדיקות ברחבי העולם. הבדיקה מאפשרת לזהות את כל הזנים של הנגיף שהתפתחו כולל את וריאנט הדלתא המדאיג.

רשת גוד פארם בבעלות רמי לוי ומייסדי הרשת אדם פרידלר ואוהד סנדלר חרטה על דיגלה להוות אלטרנטיבה צרכנית משמעותית בשוק הפארם ולאפשר לקהל הרחב לקנות מוצרים איכותיים בכמויות נכונות ובמחירים הוגנים. הרשת פועלת באופן שקוף מול לקוחותיה ופרוסה בעשרות סניפים ברחבי הארץ.

לעדכונים שוטפים בנושא בדיקות קורונה מוזלות ולפרטים נוספים על הסניפים הנבחרים שיבצעו את הבדיקות מומלץ להתעדכן באתר הרשת וכן בעמוד הפייסבוק של גוד פארם.

צילום סניפי גוד פארם: אריאל קריידרמן. צילום מכשירים: סופיה ישראל.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: