תגובות

תמיכת האחים הערבים במחבל | בן גביר למנהל קפלן: "אי אפשר לסמוך עליהם, שיעבדו בבית חולים בעזה"

הוריו של אסיר מחבל חמאס בשם מקדאד קוואסמה שתכנן פיגועים בישראל הגיעו בלי אישור לבקר אותו בבית החולים קפלן לאחר שפתח בשביתת רעב.

בנוסף שני אחים ערבים – ישראלים שעובדים בבית החולים קפלן הצטלמו מחובקים עם המחבל שמאושפז במחלקה הפנימית שבה הם עובדים.


מדובר באסיר חמאס שמגיע ממשפחה שחלק מאנשיה משתייכים לארגון הטרור. האב שביקר את בנו הוא בכיר חמאס שמוגדר בתקשורת הערבית כ"מנהיג" תנועת החמאס, עומר אל-קוואסמי. אחיו שחוסל ב2003 היה מפקד החמאס בחברון שמיוחסות לו עשרות פיגועי התאבדות ורצח מעל 44 יהודים ופצע 150 !!

בסרטון נראים שני האחים ניגשים אל מיטתו, עומדים משני צדדיו ומחזיקים את ידיו – ומצטלמים עימו מחובקים ומחויכים.

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר פנה למנהל בית החולים קפלן ד"ר טריף בדר וביקש לפטר את את האחים המועסקים בבית החולים שהביעו תמיכה באסיר החמאס, הצטלמו איתו והתחבקו .

בן גביר במכתבו: "מצטלמים עם מחבל ארור זה פשוט בלתי מתקבל על הדעת. בושה וחרפה שאנשים אלו מעריצי טרור ומפגינים אהדה להשמדתנו הם אלו שאחראים על הבריאות שלנו, אי אפשר לסמוך עליהם, שיעבדו בבית חולים בעזה. מי שתומך במחבלים, לא יכול להציל חיים".

גלעד אך, מנכ"ל ארגון "עד כאן" מסר בתגובה לתמונת האחים הרפואיים מבית החולים קפלן אשר הצטלמו עם מחבל חמאס: "תמונה זו מוכיחה שוב על הקשר הצמוד בין ערביי ישראל לחמאס וגורמי הטרור. שני אחים אלה הם ערבים ישראלים ובחרו להצטלם עם מחבל חמאס. זו עוד הוכחה לכך שהפשיעה הלאומנית הערבית מתגברת מאז פרעות מאי. אנו קוראים לשר הבריאות להפסיק את עבודתם של שני תומכי טרור אלה ולפטרם לאלתר".אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: