נעצר חשוד בן 19 שירה וזרק רימון לעבר צימרים במושבה מגדל

בתאריך 25.5.19 לפנות בוקר התקבלה קריאה במוקד 100 של משטרת ישראל על ירי וזריקת רימון שבוצע לעבר מתחם צימרים במושבה מגדל.

שוטרי משטרת ישראל שהוזעקו למקום החלו בסריקות לאיתור חשודים, אספו ממצאים ופתחו בחקירה. עם התקדמות החקירה הצליחו החוקרים לאתר את הרכב ואת החשוד שהשתמש בו לביצוע העבירה תוך 24 שעות בלבד. החשוד נעצר והובא לתחנת המשטרה לחקירה.

מהחקירה, עלה, כי החשוד הגיע ברכבו יחד עם אחרים למתחם הצימרים במושבה מגדל, בזמן שהצימרים היו מאוכלסים בחלקם והחלו לירות לעבר הצימרים ואף זרקו רימון הלם. יום למחרת החשוד אף הסיר מדבקות שהיו על רכבו במטרה שלא ניתן יהיה לקשור את רכבו לאירוע.

בהתאם להתפתחויות בחקירה מעצרו של החשוד בן ה-19 תושב טובא זנגריה הוארך מעת לעת בהתאם לבקשת המשטרה בבית משפט השלום בטבריה.

לאחר חקירה מקצועית, מהירה ומאומצת בשילוב אמצעים טכנולוגיים הצליחו חוקרי המשטרה לאסוף ראיות כנגד החשוד. החומר הועבר לידי פרקליטות מחוז צפון שהיום (חמישי) הגישה נגדו כתב אישום בעבירות של נשיאה והובלה של נשק, ירי מנשק חם באזור מגורים ושיבוש מהלכי משפט ובקשה למעצר עד תום ההליכים בבית המשפט המחוזי בנצרת.

תיעוד השלכת הרימון.

ממשטרת ישראל נמסר שהיא תמשיך לפעול לאיתור כלי נשק,אמצעי לחימה וחשיפה של אותם עבריינים עד להבאתם לדין מתוך מטרה להוביל לשינוי המציאות כדי להרחיק את הפעילות העבריינית מחיי היום יום של האזרחים הנורמטיבים ולהגביר את ביטחון הציבור.

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: