תגובות

הקטל בכבישים: בחור ישיבה בן 16 נהרג בתאונה סמוך למושב עוצם

בחור ישיבה בן 16 נהרג כתוצאה מפגיעת רכב בכביש 352 בסמוך לצומת עוצם שבאזור קרית גת.

בשעה 20:11 התקבל דיווח על הולך רגל שנפגע מרכב בכביש 352 סמוך למושב עוצם שבאזור קרית גת. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותו של בחור ישיבה חרדי בן 16.


שוטרים במקום ונפתחה חקירה בידי בוחן תאונות דרכים ממרחב לכיש.

שמו של הבחור, פנחס וייס ז"ל בן 16 וחצי משכונת גבעת שאול בירושלים, תלמיד ישיבת נר זרח במושב הדרומי עוצם. בני משפחתו קיבלו את הבשורה הקשה.

חובש בכיר במד"א חיים עטיה סיפר: "הפצוע שכב על הכביש כשהוא מחוסר הכרה וסובל מחבלה רב מערכתית קשה מאוד. הוא היה ללא דופק וללא נשימה, הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה אבל הפציעה שלו הייתה אנושה ובסופן נאלצנו לקבוע את מותו."

דולב מרציאנו חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בנער הולך רגל שנפגע מרכב פרטי. ביצענו בו החייאה בזירת התאונה בניסיון להציל את חייו אך למרבה הצער בתום מאמצי ההחייאה נקבע מותו עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".


צילום: דוברות איחוד הצלה.

משה ענקי ראש צוות זק״א חבל ההתישבות שטיפל בזירה: אמר, ״כשהגענו לזירה ראינו בחור ישיבה צעיר הולך רגל כבן 16 שוכב על הכביש מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית לאחר שנפגע מרכב בעת שחצה את הכביש. לאחר מאמצי החייאה פראמדיק מד״א אישר את מותו במקום, מתנדבי זק״א צוות לכיש טיפלו בכבוד המת ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה.״


רב בישיבה אומר קדיש ביחד עם מתנדבי זק״א בזירת התאונה. צילום: דוברות זק״א.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: