תגובות

פתח תקווה: גבר בן 34 הופל מגובה 3 קומות ונפצע קשה – 4 חשודים נעצרו

צוותי רפואה העניקו סיוע ראשוני לגבר בן 34 שנפצע קשה לאחר שככה"נ הופל מגובה ברחוב יהודה לייב פינסקר בפתח תקווה. 4 חשודים ששהו בדירה נעצרו.

בשעה 15:45 התקבל דיווח על פצוע שנפל מגובה של כ-3 קומות ברחוב יהודה לייב פינסקר בפתח תקווה. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח בילינסון גבר בן 34 במצב קשה עם פגיעה רב מערכתית.

בתחקור ראשוני של השוטרים עלה חשד כי הגבר בן ה-34 נדחף מגובה 3 קומות ונפצע קשה. שוטרים שהגיעו למקום עצרו בדירה, ארבעה חשודים וכעת מבררים את נסיבות האירוע.


חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א אשר נתנאל בללו סיפר: "הפצוע שכב בחצר הבניין כשהוא בהכרה וסובל מחבלות בגפיים ובכל חלקי גופו. תוך כדי הטיפול הרפואי שכלל קיבועים, עצירת דימומים ומתן תרופות סיפרו לנו שהפצוע נפל מגובה של כ-3 קומות. הכנסנו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו קשה."

(צילום: תיעוד מבצעי איחוד הצלה)

אלן מלכה חובש איחוד הצלה מסר: "בסיוע חובשים נוספים שהיו בסמיכות למקום הענקנו לו סיוע ראשוני ובשלב זה מצבו מוגדר קשה. השכנים סיפרו כי הם ראו אותו צונח מהחלון בקומה השלישית. לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו לו בזירה הוא פונה למרכז הרפואי בלינסון".


(צילום: דוברות מד"א)


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: