תגובות

הצתת השריפות סמוך לירושלים: הושגה שליטה מלאה על האש – מעצר החשודה הוארך

הושגה שליטה מלאה על השריפות סמוך לירושלים: אתמול אחר הצהריים מיד עם קבלת הדיווח על השריפות ממתנדב משטרה שהיה באזור, הוזעקו כוחות משטרה וכיבוי למקום. הכוחות הקרקעיים פעלו במשך שעות ארוכות עד היום בצהריים בסיוע אווירי של מטוסי כיבוי ומסוק מהיחידה האווירית של משטרת ישראל, בכדי להשתלט על השריפות שפרצו במספר מוקדים באזור פארק בגין הסמוך לירושלים.

אמש בתום הערכת מצב משטרתית שנערכה בשטח, התגבר החשד שמקורן של השריפות בהצתה מכוונת. לצד המשך מאמצי הכיבוי מהקרקע ומהאוויר, כבר בשעות הערב במהלך סריקות של שוטרים ולוחמי מג״ב באזור מוקדי השריפות בסיוע מסוק משטרתי שהכווין את הכוחות מהאוויר, אותרה אשה חשודה בתוך רכב.


בבירור פרטי זהותה, התברר לשוטרים כי מדובר באשה בשנות ה-30 לחייה, תושבת הישוב חשמונאים- שהייתה נעדרת בסיכון זמן קצר לפני הצתת השריפות. לאחר תחקורה בשטח ואיסוף ממצאים ראשוניים, החשודה נעצרה ע״י המשטרה בחשד להצתת השריפות באזור. לאחר מעצרה נחקרה במשטרה ובהמשך נלקחה לקבלת טיפול.

לפני זמן קצר, הוארך מעצרה של החשודה במעשי ההצתות בבימ״ש עד ליום רביעי הקרוב, והחקירה במשטרה נמשכת.

בתמונה צילום של ניסיון ההצתה שלא צלח. קרדיט כבאות והצלה ירושלים.

טפסר ניסים טויטו, מפקד מחוז ירושלים המפקד על האירוע: "תוך כדי הלחימה באש אותר על ידי מפקד תחנת בית שמש ממצא המעיד על ניסיון הצתה שלא צלח. כרגע הנסיבות לפרוץ הדליקה נמצאות תחת מאמץ מודיעיני של חוקרי הדליקות ממחוז ירושלים ומשטרת ישראל"אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: